Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Råå Idrottsförening
Fotboll
P13
Matcher
DECEMBER 2019
 
14
13:00
lör
13:00    
Hedens IP Plan 1
Råå IF P12 - Hittarps IK  -      
JANUARI 2020
 
02
09:00
tor
09:00    
Arenan Helsingborg och Åstorp
 
Inne-HM och KVB-Cupen i Åstorp - Råå Idrottsförening  -      
FEBRUARI 2020
 
08
11:00
lör
11:00    
Hedens IP
Ramlösa Södra IF - Råå IF P13  -      
 
29
11:00
lör
11:00    
Hedens IP
Ramlösa Södra IF - Råå IF P13  -      
MARS 2020
 
07
15:15
lör
15:15    
Hedens IP Plan1
Råå IF P13 - Allerum GIF  -      
 
14
16:00
lör
16:00    
Maria Parks Idrottsplats
Allerum GIF - Råå IF P12  -      
 
28
10:30
lör
10:30    
Exercisfältets IP
IK Wormo - Råå IF P13  -      
APRIL 2020
 
04
10:30
lör
10:30    
Hedens IP
Gantofta IF - Råå IF P13  -      
 
11
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 3
Kullavägen BK - Råå IF P13  -      
11
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 3
Kullavägens BK - Råå IF vit  -      
12
11:00
sön
11:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Svalövs BK  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Bållevi B-plan 7-manna 1
Helsingborg Östra IF - Råå IF ljusblå  -      
19
11:00
sön
11:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Glumslövs FF  -      
19
13:00
sön
13:00    
Bortamatch
Hittarp IK - Råå IF P13  -      
 
25
12:45
lör
12:45    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF P13 - Höganäs BK  -      
25
12:45
lör
12:45    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Höganäs BK  -      
26
10:00
sön
10:00    
Ulkavallen IP A-plan 9-manna
Borstahusens BK - Råå IF vit  -      
MAJ 2020
 
02
13:00
lör
13:00    
Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo - Råå IF ljusblå  -      
03
12:15
sön
12:15    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Gantofta IF3  -  2  
 
10
11:00
sön
11:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Spanska Akademin FF0  -  11
 
16
12:00
lör
12:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Ramlösa Södra IF röd4  -  4  
17
11:00
sön
11:00    
Tolvans IP C-plan 9-manna
IF Lödde svart - Råå IF ljusblå  -      
 
21
12:00
tor
12:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK röd - Råå IF vit5  -  0  
 
30
12:45
lör
12:45    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF svart1  -  6  
31
12:00
sön
12:00    
Ryvallen B-plan 9-manna
Allerums GIF - Råå IF vit0  -  4  
JUNI 2020
 
06
13:30
lör
13:30    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF ljusblå11  -  0  
07
11:00
sön
11:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - BK Landora blå2  -  4  
 
13
11:00
lör
11:00    
Bortamatch
Vikens IK - Råå IF vit7  -  1  
14
11:00
sön
11:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Dösjöbro IF2  -  10
 
27
10:00
lör
10:00    
Bortamatch
Gantofta IF - Råå Idrottsförening  -      
AUGUSTI 2020
 
08
11:00
lör
11:00    
Vidablick IP konstgräs 9-manna
Mörarps IF - Råå IF ljusblå  -      
09
13:00
sön
13:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Åstorps FF röd  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF röd - Råå IF vit  -      
16
10:45
sön
10:45    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Åstorps FF blå  -      
 
22
12:45
lör
12:45    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Gantofta IF (7m)  -      
23
15:00
sön
15:00    
Toftavallen C-plan 9-manna
Ödåkra IF - Råå IF ljusblå  -      
 
29
10:30
lör
10:30    
Brahevallen A-plan 9-manna
Kågeröds BoIF - Råå IF vit  -      
30
15:15
sön
15:15    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Ljungbyheds IF  -      
SEPTEMBER 2020
 
04
18:30
fre
18:30    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Allerums GIF  -      
05
11:00
lör
11:00    
Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Råå IF ljusblå  -      
 
12
12:30
lör
12:30    
Skäldervikens IP B-plan 9-manna
Skäldervikens IF - Råå IF ljusblå  -      
13
sön
00:00    
Råå IP A-plan
Råå IF vit - Kullavägens BK  -      
 
19
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 3
Eskilsminne IF vit - Råå IF vit  -      
20
11:00
sön
11:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Perstorp Bälinge IK blå  -      
 
26
12:45
lör
12:45    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Borstahusens BK  -      
27
10:00
sön
10:00    
Laröds IP C-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå  -      
OKTOBER 2020
 
03
12:30
lör
12:30    
Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK P12 - Råå IF vit  -      
04
11:45
sön
11:45    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Bjuvstorps FF/Billesholms GIF svart  -      
 
10
12:30
lör
12:30    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Glumslövs FF  -      
11
10:00
sön
10:00    
Grevieparken B-plan 9-manna
Vstra Karups IF/Frslvs IF/Grevie GIK/Torekovs IK - R IF ljusbl  -      
 
17
12:30
lör
12:30    
R IP A-plan 9-manna
R IF ljusbl - Ekets GoIF  -      
18
12:00
sön
12:00    
Landskrona IP I-plan 9-manna
BK Landora blå - Råå IF vit  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer