Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Råå Idrottsförening
Fotboll
P11
Matcher
DECEMBER 2019
 
27
09:15
fre
09:15    
Bortamatch
Åstorp - Råå Idrottsförening  -      
FEBRUARI 2020
 
17
09:00
mån
09:00    
Gräshallen Eslöv
Eslöv - Råå Idrottsförening  -      
MARS 2020
 
21
11:15
lör
11:15    
Laröds IP
Hittarp - Råå Idrottsförening  -      
APRIL 2020
 
05
14:30
sön
14:30    
Hedens IP plan 1
Viken - Råå Idrottsförening  -      
 
12
09:50
sön
09:50    
Råå IP B-Plan
Råå Idrottsförening - Furulund  -      
 
17
18:00
fre
18:00    
Dösjebro IP
Dösjebro - Råå Idrottsförening  -      
19
sön
00:00    
Råå IP A-plan
Råå IF ljusblå - Höganäs BK vit  -      
19
13:30
sön
13:30    
Fridhemsparken vid Catena arena
Ängelholms FF - Råå Idrottsförening  -      
 
26
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet plan 7
Stattena - Råå Idrottsförening  -      
MAJ 2020
 
01
13:00
fre
13:00    
Rydebäcks Idrottsplats plan 1
Fortuna FF - Råå Idrottsförening  -      
02
12:15
lör
12:15    
Råå IP B-Plan
Råå Idrottsförening - Stattena   -      
 
10
12:15
sön
12:15    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Teckomatorps SK röd  -      
 
12
18:00
tis
18:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå  -      
15
17:45
fre
17:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Åstorps FF blå  -      
16
09:30
lör
09:30    
Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Borstahusens BK - Råå IF vit  -      
 
21
11:00
tor
11:00    
Råå IP B-Plan
Råå Idrottsförening - Teckomatorp  -      
24
11:00
sön
11:00    
Vikvalla
Viken IK - Råå Idrottsförening  -      
 
30
12:15
lör
12:15    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Eslövs BK svart  -      
31
13:00
sön
13:00    
Laröds IP F-plan
Hittarps IK svart - Råå IF ljusblå  -      
JUNI 2020
 
05
18:30
fre
18:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Råå IF vit  -      
07
11:00
sön
11:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF svart  -      
 
13
12:15
lör
12:15    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Häljarps IF vit  -      
14
11:00
sön
11:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 1
Fortuna FF svart - Råå IF ljusblå  -      
AUGUSTI 2020
 
15
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - Råå IF vit  -      
16
10:00
sön
10:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Vikens IK vit  -      
 
23
12:15
sön
12:15    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Dösjöbro IF röd  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Högalids IP, B-plan 7-manna 2
Harrie FF röd - Råå IF vit  -      
30
10:00
sön
10:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Brunnby FF vit  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
13:15
lör
13:15    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Fortuna FF röd  -      
06
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF blå - Råå IF ljusblå  -      
 
12
10:30
lör
10:30    
Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
Teckomatorps SK röd - Råå IF vit  -      
13
11:15
sön
11:15    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Ramlösa Södra IF svart  -      
 
19
11:15
lör
11:15    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Borstahusens BK  -      
20
12:00
sön
12:00    
Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
Hyllinge GIF - Råå IF ljusblå  -      
 
25
17:45
fre
17:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Hittarps IK svart  -      
26
10:00
lör
10:00    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK svart - Råå IF vit  -      
OKTOBER 2020
 
03
11:00
lör
11:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Glumslövs FF  -      
04
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF svart - Råå IF ljusblå  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Häljarps IP B-plan 7-manna
Häljarps IF vit - Råå IF vit  -      
11
12:30
sön
12:30    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Fortuna FF svart  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer