Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
DECEMBER 2018
 
08
07:20
lör
07:20    
Bortamatch
Per i Viken - Råå Idrottsförening  -      
08
07:20
lör
07:20    
Bortamatch
Per i Vilken - Råå Idrottsförening  -      
 
26
08:20
ons
08:20    
Sporthallen Åstorp
 
- Råå Idrottsförening  -      
FEBRUARI 2019
 
10
13:30
sön
13:30    
Bortamatch
Billeberga Futsal och Straffcup - Råå Idrottsförening  -      
MARS 2019
 
24
12:30
sön
12:30    
Västergård
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
APRIL 2019
 
07
08:15
sön
08:15    
Bortamatch
Höganäs - Råå Idrottsförening  -      
 
14
13:00
sön
13:00    
Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Råå IF ljusblå  -      
14
14:00
sön
14:00    
Råå IP B-plan 5-manna 2
Råå IF vit - Borstahusens BK  -      
14
14:00
sön
14:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF orange - Spanska Akademin FF  -      
 
19
10:00
fre
10:00    
Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
Häljarps IF - Råå IF vit  -      
 
22
10:00
mån
10:00    
Kullaparken B-Plan 7-manna 2
Jonstorps IF FK blå - Råå IF orange  -      
22
10:00
mån
10:00    
Råå IP C-Plan
Råå IF ljusblå - Åstorps FF blå  -      
27
10:00
lör
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF orange - Skäldervikens IF vit  -      
28
10:00
sön
10:00    
Råå IP C-Plan
Råå IF vit - Gantofta IF  -      
28
11:45
sön
11:45    
Rydebäcks IP
Fortuna FF vit - Råå IF ljusblå  -      
MAJ 2019
 
04
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Kullavägens BK vit - Råå IF orange  -      
04
12:00
lör
12:00    
Svalövs IP A-plan
Svalövs BK 1 - Råå IF vit  -      
05
10:00
sön
10:00    
Råå IP C-Plan
Råå IF ljusblå - Helsingborgs IF svart  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vit - Helsingborgs IF vit  -      
12
10:00
sön
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF orange - Eskilsminne IF svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF ljusblå  -      
 
18
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
Ängelholms FF vit - Råå IF vit  -      
19
11:00
sön
11:00    
Ryavallen C-plan 7-manna 2
Ekets GoIF vit - Råå IF orange  -      
19
11:00
sön
11:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF gul  -      
 
23
18:00
tor
18:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF orange - Stattena IF  -      
25
10:00
lör
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vit - Teckomatorps SK  -      
26
12:00
sön
12:00    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK vit - Råå IF ljusblå  -      
 
30
08:30
tor
08:30    
Ödåkra cupen
Ödåkra cupen - Råå Idrottsförening  -      
JUNI 2019
 
01
08:50
lör
08:50    
Åstorps cupen
Åstorps cupen - Råå Idrottsförening  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF ljusblå - Allerums GIF vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
Bållevi A-plan 5-manna
Helsingborg Östra IF - Råå IF orange  -      
09
11:45
sön
11:45    
Rydebäcks IP
Fortuna FF svart - Råå IF vit  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vit - Glumslövs FF grön  -      
16
10:00
sön
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF orange - Bjuvstorps FF  -      
16
11:00
sön
11:00    
Svalövs IP A-plan
Svalövs BK 2 - Råå IF ljusblå  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer