Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
JANUARI 2019
 
26
08:00
lör
08:00    
Höganäs sporthall
Höganäs KDFF-cupen - Råå Idrottsförening  -      
27
09:00
sön
09:00    
Höganäs sporthall
Höganäs KDFF cupen - Råå Idrottsförening  -      
MARS 2019
 
02
12:00
lör
12:00    
Hedens IP
Råå Idrottsförening - Allerum  -      
02
12:15
lör
12:15    
Hedens IP
Råå Idrottsförening - Allerum  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Västergård
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
APRIL 2019
 
06
09:00
lör
09:00    
Lerberget
Höganäs - Råå Idrottsförening  -      
07
10:15
sön
10:15    
Lerberget
Höganäs - Råå Idrottsförening  -      
 
12
18:00
fre
18:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Råå IF vit  -      
12
18:00
fre
18:00    
Hedens IP
Råå Idrottsförening - Råå Idrottsförening  -      
 
16
18:15
tis
18:15    
Hjärnarpsvallen B-plan 7-manna
Hjärnarps GIF - Råå IF  -      
17
17:45
ons
17:45    
Västergårds IP 6
Eskilsminne IF - Råå IF vit  -      
19
10:00
fre
10:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Allerums GIF  -      
 
26
18:30
fre
18:30    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF - Vejby IF  -      
27
13:00
lör
13:00    
Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Råå IF vit  -      
28
12:00
sön
12:00    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK svart - Råå IF vit  -      
MAJ 2019
 
03
17:45
fre
17:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Ängelholms FF blå  -      
03
19:00
fre
19:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Jonstorps IF FK vit  -      
05
10:00
sön
10:00    
Västergårds IP 6
Eskilsminne IF gul - Råå IF  -      
 
10
19:00
fre
19:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF - Ängelholms FF  -      
11
11:00
lör
11:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Råå IF vit  -      
12
12:00
sön
12:00    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK svart - Råå IF vit  -      
 
17
17:45
fre
17:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Eskilsminne IF  -      
17
19:00
fre
19:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Ekets GoIF  -      
19
12:00
sön
12:00    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK - Råå IF  -      
 
24
17:45
fre
17:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF - IK Wormo  -      
26
11:00
sön
11:00    
Kullaparken B-Plan 7-manna 2
Jonstorps IF FK vit - Råå IF vit  -      
26
14:00
sön
14:00    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Råå IF vit  -      
JUNI 2019
 
02
09:00
sön
09:00    
Staffanstorp, Staffansvallen
Tjejcupen - Råå IF Ljusblå  -      
02
09:00
sön
09:00    
Staffansvallen
Staffanstorp - Råå Idrottsförening  -      
02
09:35
sön
09:35    
Staffanstorp, Staffansvallen
Tjejcupen - Råå IF  -      
02
10:10
sön
10:10    
Staffanstorp, Staffansvallen
Tjejcupen - Råå IF Vit  -      
 
07
17:45
fre
17:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Jonstorps IF FK vit  -      
07
19:00
fre
19:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Ekets GoIF  -      
09
13:00
sön
13:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Råå IF  -      
 
14
18:30
fre
18:30    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF - Eskilsminne IF gul  -      
15
13:30
lör
13:30    
Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Råå IF vit  -      
16
12:30
sön
12:30    
Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK vit - Råå IF vit  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer