SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
RÅÅ IDROTTSFÖRENING
Fotboll
P12

Matcher
DECEMBER 2021
 
05
14:00
sön
14:00    
Laröds IP
Hittarp IK - Råå Idrottsförening  -      
05
14:00
sön
14:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Råå Idrottsförening  -      
05
14:30
sön
14:30    
Laröds IP
Hittarps IK - Råå Idrottsförening  -      
JANUARI 2022
 
22
13:00
lör
13:00    
Brovallen Bunkeflostrands IP
LB07 - Råå Idrottsförening  -      
 
29
12:00
lör
12:00    
Ättekulla Konstgräs
Ramlösa Södra - Råå IF  -      
29
13:30
lör
13:30    
Ättekulla Konstgräs
Ramlösa Södra - Råå IF  -      
FEBRUARI 2022
 
06
10:30
sön
10:30    
Västergård
Eskilsminne IF - Råå Idrottsförening  -      
06
12:00
sön
12:00    
Ättekulla IP
Internmatch mot P13 - Råå Idrottsförening  -      
06
16:30
sön
16:30    
Rydebäck konstgräsplan
Fortuna - Råå Idrottsförening  -      
 
13
12:00
sön
12:00    
Höganäs Bollklubb
Höganäs BK - P12  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Västergård Plan 7
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
19
12:00
lör
12:00    
Västergård Plan 7
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
19
13:30
lör
13:30    
Västergård Plan 7
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Heden Pman 1
Råå Idrottsförening - Råå Idrottsförening  -      
MARS 2022
 
06
12:30
sön
12:30    
Ättekulla konstgräsplan
Råå Idrottsförening - Fortuna  -      
06
14:00
sön
14:00    
Ättekulla konstgräsplan
Råå Idrottsförening - Fortuna  -      
 
13
10:00
sön
10:00    
Hedens IP Plan 7
Råå Idrottsförening - Gantofta IF  -      
13
12:00
sön
12:00    
Brovallen Bunkeflostrands IP
LB07 - Råå Idrottsförening  -      
 
27
10:00
sön
10:00    
Svalöv
Svalövs BK - Råå Idrottsförening  -      
27
12:00
sön
12:00    
Västergård
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
APRIL 2022
 
02
13:00
lör
13:00    
Häljarp
Häljarp - Råå Idrottsförening  -      
03
12:30
sön
12:30    
Ättekulla IP
Ramlösa Södra IF - Råå Idrottsförening  -      
03
15:00
sön
15:00    
Tolvans IP
IF Lödde - Råå Idrottsförening  -      
 
08
18:45
fre
18:45    
Ättekulla IP konstgräs 7-manna
Råå IF blåvit - Eskilsminne IF blå  -      
09
09:30
lör
09:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Råå IF ljusblå  -      
10
14:00
sön
14:00    
Ättekulla IP konstgräs 7-manna
Råå IF vit - Borstahusens BK  -      
10
14:00
sön
14:00    
Västergårds IP 2
Eskilsminne IF vit - Råå IF svart  -      
 
15
13:00
fre
13:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF gul  -      
17
15:00
sön
15:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK blå - Råå IF blåvit  -      
 
18
13:30
mån
13:30    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF svart - Helsingborg Östra IF  -      
19
18:15
tis
18:15    
Norrvidingevallen A-plan 7-manna 2
Billeberga GIF - Råå IF vit  -      
23
11:00
lör
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF blåvit - Allerums GIF 1  -      
23
11:00
lör
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF ljusblå  -      
23
11:30
lör
11:30    
Ljungavallen A-plan 7-manna 1
Ljungbyheds IF - Råå IF svart  -      
24
11:00
sön
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF vit - Hittarps IK svart  -      
 
26
19:20
tis
19:20    
Ättekulla IP konstgräs
Ramlösa Södra - Råå Idrottsförening  -      
30
11:00
lör
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF vit - Svalövs BK gul  -      
30
11:00
lör
11:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 1
Vikens IK vit - Råå IF blåvit  -      
30
11:45
lör
11:45    
Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
Bjuvstorps FF svart - Råå IF svart  -      
MAJ 2022
 
07
11:45
lör
11:45    
Hedens IP Plan 2
Råå IF svart - Mörarps IF  -      
07
13:00
lör
13:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - Råå IF vit  -      
08
10:00
sön
10:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF vit  -      
08
11:45
sön
11:45    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF blåvit - Ramlösa Södra IF svart  -      
 
12
18:00
tor
18:00    
Råå IP
Råå IF vit - IF Lödde svart  -      
14
11:00
lör
11:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Råå IF ljusblå  -      
15
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 9
Croatia Helsingborg KIF - Råå IF svart  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF svart - Högaborgs BK  -      
21
11:00
lör
11:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF blå - Råå IF blåvit  -      
21
14:00
lör
14:00    
Exercisfältet D-plan
IK Wormo - Råå IF vit  -      
22
11:00
sön
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF ljusblå - Hittarps IK röd  -      
JUNI 2022
 
04
11:45
lör
11:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Dösjöbro IF röd  -      
04
12:30
lör
12:30    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Fortuna FF svart - Råå IF svart  -      
05
10:00
sön
10:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF blåvit - Ängelholms FF gul  -      
 
06
11:00
mån
11:00    
Filborna IP 3, 7-manna
Spanska Akademin FF - Råå IF ljusblå  -      
07
17:30
tis
17:30    
Råå IP A-plan
Råå Idrottsförening - Ramlösa Södra  -      
11
10:00
lör
10:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF svart - Kullavägens BK  -      
11
10:00
lör
10:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Råå IF vit  -      
12
09:30
sön
09:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Råå IF blåvit  -      
12
10:00
sön
10:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF ljusblå - Stattena IF  -      
 
14
18:30
tis
18:30    
Ättekulla IP konstgräs 7-manna
Råå IF blåvit - Helsingborg City FC  -      
18
11:00
lör
11:00    
Örbyvallen
Fortuna - Råå Idrottsförening  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer