SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
RÅÅ IDROTTSFÖRENING
LITTA BÄTTRE - MYCKE RÅÅARE
P2013

Matcher
JANUARI 2024
 
05
12:30
fre
12:30    
Helsingborgs Arena
 
Nyårssaluten 2024 (Lag Vit) - Råå Idrottsförening P2013  -      
06
08:30
lör
08:30    
Helsingborgs Arena
 
Nyårssaluten 2024 (Lag Ljusblå) - Råå Idrottsförening P2013  -      
07
09:15
sön
09:15    
Helsingborgs Arena
 
Nyårssaluten 2024 (Lag Vit) - Råå Idrottsförening P2013  -      
FEBRUARI 2024
 
17
14:30
lör
14:30    
Hedens IP
Råå Idrottsförening P2013 - Högaborgs BK  -      
18
14:30
sön
14:30    
Samling Råå ip
 
Wormo - Råå Idrottsförening P2013  -      
 
29
18:00
tor
18:00    
Hedens IP Plan 7
Råå Idrottsförening - Fortuna  -      
MARS 2024
 
02
12:00
lör
12:00    
Hedens IP plan 1
 
Råå Idrottsförening P2013 - GIF Nike  -      
02
13:30
lör
13:30    
Hedens IP plan 1
 
Råå Idrottsförening P2013 - GIF Nike  -      
 
07
18:15
tor
18:15    
Heden plan 7
Råå Idrottsförening - Fortuna  -      
09
12:00
lör
12:00    
Heden plan 7
Råå Idrottsförening - Brunnby FF  -      
 
16
13:00
lör
13:00    
Västergård
 
Högaborgs bk - Råå Idrottsförening P2013  -      
16
14:30
lör
14:30    
Toftavallen
 
Ödåkra IF - Råå Idrottsförening P2013  -      
17
12:00
sön
12:00    
Ättekulla
Ramlösa - Råå Idrottsförening  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Västergård IP 7
Råå Idrottsförening - Högaborgs BK  -      
24
09:30
sön
09:30    
Heden IP 1
Råå Idrottsförening - Eskilsminnes if  -      
24
09:30
sön
09:30    
Hedens IP plan 1
Råå Idrottsförening - Eskilsminne   -      
24
12:30
sön
12:30    
Toftavallen
 
Ödåkra IF - Råå Idrottsförening P2013  -      
APRIL 2024
 
06
08:30
lör
08:30    
Höganäs
Höganäs - Kamratcupen  -      
 
13
15:00
lör
15:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK Vit - Råå IF blå  -      
14
09:00
sön
09:00    
Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
Höganäs BK vit - Råå IF vit  -      
14
11:00
sön
11:00    
Exercisfältet konstgräs 7-manna 1 stor
BK Fram vinröd - Råå IF ljusblå  -      
14
12:00
sön
12:00    
Ättekulla IP konstgräs 7-manna
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF orange  -      
14
15:00
sön
15:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK Blå - Råå IF röd  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF röd - Eskilsminne IF lila  -      
20
10:00
lör
10:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7, 7-manna 1
Råå IF blå - Eskilsminne IF gul  -      
21
10:00
sön
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF orange - Hittarps IK svart  -      
21
10:00
sön
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF ljusblå - Landskrona BoIS röd  -      
21
12:00
sön
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF vit - Bjuvstorps FF svart  -      
 
26
18:30
fre
18:30    
Aspavallen A-plan 7-manna
Alegria FK svart - Råå IF röd  -      
27
10:00
lör
10:00    
Västergårds IP 2, 7-manna
Högaborgs BK randig - Råå IF orange  -      
27
12:00
lör
12:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF svart - Råå IF blå  -      
28
09:00
sön
09:00    
Olympiafältet Plan 6
Helsingborgs AIS vit - Råå IF ljusblå  -      
28
11:15
sön
11:15    
Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF - Råå IF vit  -      
MAJ 2024
 
04
12:00
lör
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF vit - Mörarps IF blå  -      
04
12:00
lör
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF röd - Landskrona BoIS svart  -      
05
10:00
sön
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
Råå IF ljusblå - IF Lödde svart/gul  -      
05
12:00
sön
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF orange - Eskilsminne IF randig  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Häljarps IP A-plan 7-manna 1
Häljarps IF röd - Råå IF ljusblå  -      
18
10:00
lör
10:00    
Vedby IP, 7-mannaplan
Vedby/Rönne IF Blå - Råå IF vit  -      
18
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet Plan 8 7-manna
Stattena IF vit - Råå IF röd  -      
19
10:00
sön
10:00    
Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Råå IF orange  -      
19
11:30
sön
11:30    
Bortamatch
Råå Idrottsförening - Eskilsminne  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF blå - Stattena IF grön  -      
25
10:00
lör
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF röd - IK Wormo blå  -      
25
13:00
lör
13:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo 2 - Råå IF ljusblå  -      
26
10:00
sön
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF orange - Åstorps FF vit  -      
26
10:00
sön
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF vit - Förslövs IF  -      
 
29
18:00
ons
18:00    
Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
Höganäs BK röd - Råå IF blå  -      
JUNI 2024
 
01
11:30
lör
11:30    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF blå  -      
01
13:00
lör
13:00    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF svart - Råå IF orange  -      
02
sön
00:00    
Vidablick IP B-plan 7-manna 1
Mörarps IF svart - Råå IF vit  -      
02
10:00
sön
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF ljusblå - Borstahusens BK röd  -      
02
12:00
sön
12:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF röd flyttad - Högaborgs BK grön  -      
 
06
09:30
tor
09:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Råå IF ljusblå  -      
08
11:00
lör
11:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo 1 - Råå IF röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF vit - flyttad till den 9e - Höganäs BK vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF orange - Höganäs BK svart  -      
09
12:00
sön
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF blå - Munka Ljungby IF blå  -      
 
15
12:00
lör
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF ljusblå - Kågeröds BoIF  -      
15
13:00
lör
13:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
Fortuna FF röd - Råå IF orange  -      
15
13:00
lör
13:00    
Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
Bjuvstorps FF svart - Råå IF vit  -      
16
10:30
sön
10:30    
Stendösvallen A-plan 7-manna 1
Gantofta IF - Råå IF blå  -      
16
13:30
sön
13:30    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF röd Flyttad - Båstads GIF svart  -      
 
29
09:00
lör
09:00    
Lomma
 
Cup - Råå Idrottsförening P2013  -      
29
09:00
lör
09:00    
Lomma
 
Råå Idrottsförening P2013 - Cup  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer