SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P2015
Råå IF
Senior
Dam
Herr
Oldboys
Juniorer
Pojkar
P2008
P2009
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015
Flickor
F2008
F2009
F2010
F2011
F2012
F2013
F2014
F2015
Knattar
P2016
P2017
P2018
F2016
F2017/2018
PF2019
PF2020
Evenemang
San Siro VårCup 9/5
Fotbollsskolan V27
San Siro Cup 1/9
Övriga
Domare
Målvakt
Föräldraföreningen
Enighet - Råå IF Nätverket
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Råå IF
Senior
Dam
Herr
Oldboys
Juniorer
Pojkar
P2008
P2009
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015
Flickor
F2008
F2009
F2010
F2011
F2012
F2013
F2014
F2015
Knattar
P2016
P2017
P2018
F2016
F2017/2018
PF2019
PF2020
Evenemang
San Siro VårCup 9/5
Fotbollsskolan V27
San Siro Cup 1/9
Övriga
Domare
Målvakt
Föräldraföreningen
Enighet - Råå IF Nätverket
RÅÅ IDROTTSFÖRENING
LITTA BÄTTRE - MYCKE RÅÅARE
P2015
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P9 Nordvästra lila, vår
2024: P9 Nordvästra rosa, vår (nybörjare)
2024: P9 Nordvästra svart, vår
2023: P8 Grupp 1 S1 Arr:
2023: P8 Grupp 1 S2 Arr: Råå IF
2023: P8 Grupp 1 S3 Arr:
2023: P8 Nordvästra gul, höst
2023: P8 Nordvästra svart, höst
MARS 2024
02
11:45
lör
11:45
Gantofta IP
Gantofta IF -
Råå IF
-
09
08:30
lör
08:30
Ulkavallens IP
Borstahusens BK -
Råå Idrottsförening
-
17
15:40
sön
15:40
Västergård konstgräs
Högaborg -
Råå Idrottsförening
-
17
16:40
sön
16:40
Västergård konstgräs
Högaborg -
Råå Idrottsförening
-
APRIL 2024
13
09:15
lör
09:15
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7, 7-manna 1
Råå IF blå
- Fortuna FF vit
-
13
12:00
lör
12:00
Alströmervallen A-plan 5-manna 1
Väsby FK -
Råå IF vit
-
14
12:00
sön
12:00
Rydebäcks IP, konstgräs
Fortuna FF svart -
Råå IF ljusblå
-
20
10:00
lör
10:00
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vit
- Västra Karups IF
-
20
11:30
lör
11:30
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF ljusblå
- Helsingborgs IF blå
-
20
11:30
lör
11:30
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF 2 -
Råå IF blå
-
27
10:00
lör
10:00
Råå IP D-plan 5-manna 2
Råå IF blå
- Hittarps IK vit
-
27
10:00
lör
10:00
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF -
Råå IF vit
-
MAJ 2024
01
11:00
ons
11:00
Västergårds IP 12, 5-manna
Högaborgs BK -
Råå IF ljusblå
-
04
11:00
lör
11:00
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit -
Råå IF blå
-
05
sön
00:00
Bortamatch
-
Råå IF ljusblå
-
05
11:00
sön
11:00
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF vit
- Åstorps FF röd
-
11
10:00
lör
10:00
Norrvalla IP
KBK -
Råå Idrottsförening
-
18
10:00
lör
10:00
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF blå
- BK Fram vinröd
-
18
11:30
lör
11:30
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF 4 -
Råå IF vit
-
19
11:00
sön
11:00
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF ljusblå
- Landskrona BoIS vit
-
25
10:00
lör
10:00
Toftavallen B-plan 5-manna
Ödåkra IF vit -
Råå IF ljusblå
-
25
10:00
lör
10:00
Norrvalla IP, Helsingborg Plan 10, 5-manna
Helsingborg City FC -
Råå IF blå
-
25
12:00
lör
12:00
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vit
- FC Kopparmöllan
-
JUNI 2024
01
09:45
lör
09:45
Ryvallen A-plan 5-manna 1
Allerums GIF vit -
Råå IF vit
-
01
12:15
lör
12:15
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF blå
- Ödåkra IF grön
-
02
11:00
sön
11:00
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF ljusblå
- Hittarps IK blå
-
08
10:00
lör
10:00
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF blå
- Gantofta IF
-
09
11:00
sön
11:00
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF vit
- Eskilsminne IF blå
-
09
11:00
sön
11:00
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart -
Råå IF ljusblå
-
15
11:00
lör
11:00
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vit
- Eskilsminne IF blå
-
15
13:00
lör
13:00
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK blå -
Råå IF blå
-
16
10:00
sön
10:00
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF ljusblå
- Kullavägens BK vit
-
AUGUSTI 2024
03
12:00
lör
12:00
Olympia
eskilsminne -
Råå Idrottsförening
-
Huvudpartners
Sponsorer
Råå IF - Officiella