SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
RÅÅ IDROTTSFÖRENING
Fotboll
P13

Matcher
JANUARI 2022
 
15
11:00
lör
11:00    
Hedens IP
Råå Idrottsförening - Glumslöv FF  -      
FEBRUARI 2022
 
12
12:15
lör
12:15    
Hedens IP plan 7
Råå Idrottsförening - Stattena IF  -      
 
20
12:30
sön
12:30    
Hedens IP plan 7
Råå Idrottsförening - Lilla Torg  -      
MARS 2022
 
06
14:30
sön
14:30    
Harlyckans Idrottsplats
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
 
13
17:00
sön
17:00    
Rydebäcks Idrottsplats
Fortuna FF - Råå Idrottsförening  -      
 
20
15:30
sön
15:30    
Hedens IP plan 7
Råå Idrottsförening - Stattena  -      
 
27
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet plan 10
Stattena - Råå Idrottsförening  -      
27
14:15
sön
14:15    
Laröds IP
Hittarps IK - Råå Idrottsförening  -      
APRIL 2022
 
02
11:30
lör
11:30    
Rydebäcks Idrottsplats
Fortuna FF - Råå Idrottsförening  -      
 
09
15:00
lör
15:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Råå IF vit - Högaborgs BK1  -  23
10
12:30
sön
12:30    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Råå IF ljusblå - Furulunds IK svart3  -  5  
 
17
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 13
Eskilsminne IF svart - Råå IF vit2  -  0  
 
21
18:30
tor
18:30    
Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
Fortuna FF röd - Råå IF ljusblå1  -  3  
23
13:00
lör
13:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Helsingborg City FC3  -  8  
24
11:30
sön
11:30    
Hedens IP
Råå IF vit - Asmundtorps IF3  -  4  
 
29
18:30
fre
18:30    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Råå IF vit3  -  0  
30
11:30
lör
11:30    
Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
Höganäs BK blå - Råå IF ljusblå13  -  7  
MAJ 2022
 
07
12:30
lör
12:30    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - IK Wormo vit9  -  2  
08
13:30
sön
13:30    
Hedens IP
Råå IF vit - Borstahusens BK blå3  -  4  
 
14
10:00
lör
10:00    
Brahevallen A-plan 9-manna
Råå IF vit - Kågeröds BoIF0  -  12
14
10:00
lör
10:00    
Brahevallen
Kågeröd - Råå Idrottsförening  -      
15
13:30
sön
13:30    
Ättekulla IP A-plan
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF ljusblå6  -  1  
 
20
18:00
fre
18:00    
Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
Teckomatorps SK - Råå IF vit  -      
 
27
14:00
fre
14:00    
Ulkavallen
IK Frej - Råå Idrottsförening  -      
28
07:45
lör
07:45    
Bjärreds IP
- Råå Idrottsförening  -      
29
09:30
sön
09:30    
Norrvalla IP
Cup KBK - Råå Idrottsförening  -      
 
31
17:30
tis
17:30    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF vit  -      
JUNI 2022
 
04
15:00
lör
15:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF vit - Vejby IF blå  -      
05
11:00
sön
11:00    
Tolvans IP C-plan 9-manna
IF Lödde gul - Råå IF ljusblå  -      
 
11
12:30
lör
12:30    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Dösjöbro IF röd  -      
12
15:00
sön
15:00    
Örevångs IP B-plan 9-manna
Glumslövs FF - Råå IF vit  -      
 
18
10:30
lör
10:30    
Brahevallen A-plan 9-manna
Kågeröds BoIF/Svalövs BK - Råå IF ljusblå  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer