Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Råå Idrottsförening
Fotboll
Kommande matcher
AUGUSTI 2020
 
07
18:30
fre
18:30    
P15, Valhall Park, konstgräs
P15 » 
Skäldervikens IF (9m) - Råå IF
  -      
07
19:00
fre
19:00    
Herr, Rosengårds IP Huvudarenan
Herr » 
FBK Balkan - Råå IF
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P13, Vidablick IP konstgräs 9-manna
P13 » 
Mörarps IF - Råå IF ljusblå
  -      
08
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
08
13:00
lör
13:00    
P15, Norrvalla IP
P15 » 
Kullavägens BK 2 - Råå IF
  -      
08
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - GIF Nike
  -      
09
08:00
sön
08:00    
F11-12-13, Asmundtorp
Skördecupen Asmundtorp - Råå Idrottsförening  -      
09
11:00
sön
11:00    
Juniorer, Trollevallen A-plan
Trollenäs IF - Råå IF  -      
09
13:00
sön
13:00    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF vit - Åstorps FF röd
  -      
09
15:00
sön
15:00    
Oldboys, Råå IP A-plan
Oldboys » 
Råå IF - Väsby FK
  -      
 
14
17:45
fre
17:45    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå F11 vit - Strövelstorps GoIF  -      
14
18:45
fre
18:45    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF 2 - Helsingborgs Östra IF  -      
14
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå F12 vit - Teckomatorps SK röd  -      
15
10:00
lör
10:00    
F9-10, R IP C-plan 5-manna
F9-10 » 
Råå IF ljusblå - Glumslövs FF
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P9, R IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF vit - Munka Ljungby IF röd
  -      
15
12:30
lör
12:30    
P10, Landskrona IP D-plan 7-manna
P10 » 
BK Landora - Råå IF orange
  -      
15
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
15
13:00
lör
13:00    
P13, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P13 » 
Ramlösa Södra IF röd - Råå IF vit
  -      
15
14:00
lör
14:00    
P15, Hedens IP
P15 » 
Råå IF - Spanska Akademin FF
  -      
15
15:00
lör
15:00    
Herr, Råå IP A-plan
Herr » 
Råå IF - IFK Trelleborg FK
  -      
16
09:30
sön
09:30    
F9-10, Odenvallen A-plan 7-manna 1
F9-10 » 
Röstånga IS - Råå IF
  -      
16
10:00
sön
10:00    
F11-12-13, Vstra Karups IP C-plan 7-manna
Västra Karups IF - Råå F12 ljusbl  -      
16
10:00
sön
10:00    
P10, Laröds IP F-plan
P10 » 
Hittarps IK vit - Råå IF vit
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P9, Stendösvallen A-plan 5-manna
P9 » 
Gantofta IF blå - Råå IF blåvit
  -      
16
10:30
sön
10:30    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK vit - Råå IF ljusblå
  -      
16
10:45
sön
10:45    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF ljusblå - Åstorps FF blå
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P9 » 
Kullavägens BK - Råå IF orange
  -      
16
13:00
sön
13:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - IF Lödde 2  -      
16
14:00
sön
14:00    
F11-12-13, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo - Råå F11 ljusblå  -      
16
14:30
sön
14:30    
Oldboys, Rydebäcks IP
Oldboys » 
Fortuna FF - Råå IF
  -      
16
15:15
sön
15:15    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå IF - Stattena IF/Stattena IF Akademi
  -      
 
18
18:45
tis
18:45    
Dam, Norrvalla IP plan 1
Dam » 
Helsingborgs FF - Råå IF
  -      
19
18:30
ons
18:30    
P15, Strövelstorps IP A-plan 9-manna
P15 » 
Strövelstorps GIF (9m) - Råå IF
  -      
21
17:30
fre
17:30    
F11-12-13, Vstergrds IP 4
Eskilsminne IF gul - Råå F12 vit  -      
21
17:45
fre
17:45    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF vit - Helsingborgs IF vit
  -      
21
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå F11 ljusblå - Eskilsminne IF gul  -      
21
19:00
fre
19:00    
Juniorer, Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK 2 - Råå IF  -      
22
10:00
lör
10:00    
F9-10, Vejby IP 5-manna
F9-10 » 
Vejby IF - Råå IF ljusblå
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF blåvit - Hittarps IK grå
  -      
22
11:00
lör
11:00    
F11-12-13, Vstergrds IP 6
Eskilsminne IF gul - Råå F11 vit  -      
22
11:00
lör
11:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF orange - Stattena IF
  -      
22
11:30
lör
11:30    
F7-8, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
F7-8 » 
Ängelholms FF - Råå IF vit
  -      
22
12:45
lör
12:45    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF vit - Gantofta IF (7m)
  -      
22
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
22
14:00
lör
14:00    
Herr, Romelevallen A-plan
Herr » 
Veberöds AIF - Råå IF
  -      
22
14:00
lör
14:00    
P15, Högalids IP, B-plan 9-manna
P15 » 
Harrie FF (9m) - Råå IF
  -      
22
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Kvidinge IF
  -      
23
10:00
sön
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 2
F7-8 » 
Råå IF blå - Eskilsminne IF gul
  -      
23
10:00
sön
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 1
F7-8 » 
Råå IF ljusblå - Hittarps IK (värdförening)
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF ljusblå - Glumslövs FF vit
  -      
23
11:00
sön
11:00    
F9-10, R IP B-plan 7-manna
F9-10 » 
Råå IF - Vejby IF
  -      
23
11:30
sön
11:30    
P9, Ryavallen C-plan 7-manna 2
P9 » 
Ekets GoIF röd - Råå IF vit
  -      
23
12:00
sön
12:00    
Juniorer, Ljungvalla IP A-plan 9-manna
Furulunds IK - Råå IF 2  -      
23
12:00
sön
12:00    
P10, Laröds IP E-plan
P10 » 
Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå
  -      
23
13:30
sön
13:30    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF orange - Landskrona BoIS vit
  -      
23
15:00
sön
15:00    
Oldboys, Råå IP A-plan
Oldboys » 
Råå IF - Munka Ljungby IF
  -      
23
15:00
sön
15:00    
P13, Toftavallen C-plan 9-manna
P13 » 
Ödåkra IF - Råå IF ljusblå
  -      
 
28
17:45
fre
17:45    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå F11 vit - Ängelholms FF  -      
28
18:30
fre
18:30    
Dam, Strövelstorps IP A-plan
Dam » 
Strövelstorps GoIF/IF Salamis - Råå IF
  -      
28
18:45
fre
18:45    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå IF - Fortuna FF vit
  -      
28
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå F12 vit - Jonstorps IF FK  -      
29
10:00
lör
10:00    
F11-12-13, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK - Råå F11 ljusblå  -      
29
10:00
lör
10:00    
F7-8, Dösjöbro IP C-plan 5-manna
F7-8 » 
Dösjöbro IF - Råå IF blå
  -      
29
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF vit - Hittarps IK röd
  -      
29
10:30
lör
10:30    
P13, Brahevallen A-plan 9-manna
P13 » 
Kågeröds BoIF - Råå IF vit
  -      
29
11:00
lör
11:00    
Juniorer, Hedens IP
Råå IF - Hittarps IK 2  -      
29
11:00
lör
11:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF ljusblå - Höganäs BK blå
  -      
29
12:15
lör
12:15    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF orange - Maglasäte IF gul
  -      
29
13:00
lör
13:00    
F7-8, Västergårds IP 7, konstgräs
F7-8 » 
Eskilsminne IF gul - Råå IF ljusblå
  -      
29
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
29
15:00
lör
15:00    
Herr, Råå IP A-plan
Herr » 
Råå IF - Vellinge IF
  -      
30
sön
00:00    
F9-10, Råå IP A-plan
F9-10 » 
Råå IF ljusblå - Ljungbyheds IF
  -      
30
09:30
sön
09:30    
F9-10, Munka IP C-plan 5-manna 2
F9-10 » 
Munka Ljungby IF - Råå IF
  -      
30
10:00
sön
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 1
F7-8 » 
Råå IF vit - Landskrona BoIS
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P9, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P9 » 
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå
  -      
30
10:45
sön
10:45    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå IF - Svalövs BK
  -      
30
11:30
sön
11:30    
F11-12-13, Vejby IP 7-manna
Vejby IF - Råå F12 ljusbl  -      
30
12:00
sön
12:00    
P10, Rydebäcks IP
P10 » 
Fortuna FF röd - Råå IF vit
  -      
30
12:00
sön
12:00    
P9, Bjärshögs IP Konstgräs
P9 » 
Åstorps FF vit - Råå IF blåvit
  -      
30
13:00
sön
13:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF 2 - Glumslövs FF  -      
30
15:15
sön
15:15    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF ljusblå - Ljungbyheds IF
  -      
30
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Vejby IP B-Plan
Oldboys » 
Vejby IF - Råå IF
  -      
SEPTEMBER 2020
 
04
17:45
fre
17:45    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå F11 ljusblå - Höganäs BK  -      
04
18:30
fre
18:30    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF vit - Allerums GIF
  -      
04
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå F12 ljusbl - Ängelholms FF blå  -      
05
10:00
lör
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 1
F7-8 » 
Råå IF ljusblå - Råå IF blå
  -      
05
10:00
lör
10:00    
F7-8, Dösjöbro IP C-plan 5-manna
F7-8 » 
Dösjöbro IF - Råå IF vit
  -      
05
10:00
lör
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 1
F7-8 » 
Råå IF ljusblå - Råå IF blå
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF ljusblå - Brunnby FF vit
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P13, Munka IP C-plan 9-manna
P13 » 
Munka Ljungby IF - Råå IF ljusblå
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF blåvit - Perstorp Bälinge IK
  -      
05
12:00
lör
12:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF vit - Åstorps FF vit
  -      
05
12:00
lör
12:00    
P15, Norrvalla IP
P15 » 
Kullavägens BK - Råå IF
  -      
05
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
- Råå Idrottsförening  -      
05
14:00
lör
14:00    
Herr, Korsavads IP A-plan
Herr » 
IFK Simrishamn - Råå IF
  -      
05
14:00
lör
14:00    
P15, Vikvalla A-plan
P15 » 
Vikens IK - Råå IF
  -      
05
14:00
lör
14:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF vit - Råå IF orange
  -      
05
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Röstånga IS
  -      
05
15:00
lör
15:00    
F11-12-13, Exercisfältet E-fältet 7-manna 2
IK Wormo - Råå F11 vit  -      
06
10:00
sön
10:00    
F9-10, Bortamatch
F9-10 » 
Vedby/Rönne IF - Råå IF ljusblå
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P9, Ryvallen A-plan 5-manna 1
P9 » 
Allerums GIF - Råå IF vit
  -      
06
11:30
sön
11:30    
F11-12-13, Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Råå F12 vit  -      
06
12:30
sön
12:30    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Stattena IF vit - Råå IF ljusblå
  -      
06
14:00
sön
14:00    
P10, Exercisfältet D-plan
P10 » 
IK Wormo vit - Råå IF orange
  -      
06
15:00
sön
15:00    
F9-10, R IP B-plan 7-manna
F9-10 » 
Råå IF - Skäldervikens IF
  -      
06
15:00
sön
15:00    
Oldboys, Hedens IP
Oldboys » 
Råå IF - Allerums GIF
  -      
06
16:30
sön
16:30    
Juniorer, Strandvallen
Mjällby AIF - Råå IF  -      
 
08
19:00
tis
19:00    
Juniorer, Asmundtorps IP A-plan
Asmundtorps IF/Billeberga GIF - Råå IF 2  -      
09
18:30
ons
18:30    
F9-10, revngs IP B-plan 7-manna 1
F9-10 » 
Glumslövs FF vit - Råå IF
  -      
11
17:45
fre
17:45    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå F11 vit - Eskilsminne IF gul  -      
11
18:45
fre
18:45    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå IF - BK Landora
  -      
11
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå F12 vit - Råå F12 ljusbl  -      
12
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF orange - Fortuna FF svart
  -      
12
11:00
lör
11:00    
Juniorer, Hedens IP
Råå IF - Eslövs BK  -      
12
11:00
lör
11:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF vit - Hyllinge GIF
  -      
12
12:00
lör
12:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF ljusblå - Vikens IK vit
  -      
12
12:30
lör
12:30    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Stattena IF blå - Råå IF vit
  -      
12
12:30
lör
12:30    
P13, Skäldervikens IP B-plan 9-manna
P13 » 
Skäldervikens IF - Råå IF ljusblå
  -      
12
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
12
15:00
lör
15:00    
Herr, Råå IP A-plan
Herr » 
Råå IF - Tomelilla IF
  -      
13
sön
00:00    
F11-12-13, Bortamatch
TFK Nova Eslöv - Råå F11 ljusblå  -      
13
sön
00:00    
F9-10, Råå IP A-plan
F9-10 » 
Råå IF ljusblå - Västra Karups IF
  -      
13
sön
00:00    
P13, Råå IP A-plan
P13 » 
Råå IF vit - Kullavägens BK
  -      
13
10:00
sön
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 2
F7-8 » 
Råå IF blå - Råå IF vit
  -      
13
10:00
sön
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 2
F7-8 » 
Råå IF blå - Råå IF vit
  -      
13
10:00
sön
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 1
F7-8 » 
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF vit
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF orange - Fortuna FF svart
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P9, Husarängens IP A-plan 5-manna 2
P9 » 
Eslövs BK svart - Råå IF ljusblå
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P9, Kullaparken B-plan 5-manna
P9 » 
Jonstorps IF FK vit - Råå IF blåvit
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P15, Hedens IP
P15 » 
Råå IF - Dösjöbro IF
  -      
13
12:30
sön
12:30    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF 2 - Fortuna FF  -      
13
13:00
sön
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
13
15:00
sön
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Ängelholms FF
  -      
13
16:00
sön
16:00    
Oldboys, Vikvalla A-plan
Oldboys » 
Vikens IK - Råå IF
  -      
 
18
17:45
fre
17:45    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå F12 ljusbl - Eskilsminne IF gul  -      
18
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå F11 ljusblå - Hjärnarps GIF  -      
18
19:00
fre
19:00    
Oldboys, Råå IP A-plan
Oldboys » 
Råå IF - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF
  -      
19
10:00
lör
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 1
F7-8 » 
Råå IF vit - Eskilsminne IF blå
  -      
19
10:00
lör
10:00    
P10, Toftavallen B-plan 7-manna 1
P10 » 
Ödåkra IF - Råå IF ljusblå
  -      
19
10:00
lör
10:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF vit - Gantofta IF blå
  -      
19
10:30
lör
10:30    
P15, Örebäcksvallen A-plan
P15 » 
Båstads GIF - Råå IF
  -      
19
10:30
lör
10:30    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK svart - Råå IF orange
  -      
19
11:00
lör
11:00    
F7-8, Västergårds IP 12
F7-8 » 
Eskilsminne IF vit - Råå IF blå
  -      
19
11:00
lör
11:00    
F9-10, Ljungavallen A-plan 7-manna 2
F9-10 » 
Ljungbyheds IF - R IF
  -      
19
11:00
lör
11:00    
P13, Västergårds IP 3
P13 » 
Eskilsminne IF vit - Råå IF vit
  -      
19
11:30
lör
11:30    
F11-12-13, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK - Råå F11 vit  -      
19
11:30
lör
11:30    
P9, Strövelstorps IP A-plan 5-manna
P9 » 
Strövelstorps GoIF röd - Råå IF vit
  -      
19
13:00
lör
13:00    
F11-12-13, Vstergrds IP 4
Eskilsminne IF gul - Råå F12 vit  -      
19
14:00
lör
14:00    
P15, Högalids IP, B-plan
P15 » 
Harrie FF - Råå IF
  -      
19
15:00
lör
15:00    
Herr, Lomma IP A-plan, konstgräs
Herr » 
GIF Nike - Råå IF
  -      
20
10:00
sön
10:00    
P10, Svalövs IP 7-manna
P10 » 
Svalövs BK 2 - Råå IF orange
  -      
20
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF blåvit - Helsingborgs IF blå
  -      
20
11:00
sön
11:00    
F7-8, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
F7-8 » 
Ängelholms FF - Råå IF ljusblå
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF ljusblå - Perstorp Bälinge IK blå
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF ljusblå - Bjuvstorps FF vit
  -      
20
12:00
sön
12:00    
Juniorer, Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF 2 - Råå IF  -      
20
13:00
sön
13:00    
Juniorer, Teckomatorps IP
Teckomatorps SK - Råå IF 2  -      
20
14:00
sön
14:00    
Dam, Tornvallen, Stångby A-plan
Dam » 
Torns IF - Råå IF
  -      
 
25
18:45
fre
18:45    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå IF - Hittarps IK
  -      
25
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå F12 vit - Hittarps IK röd  -      
25
19:00
fre
19:00    
Herr, Harlyckans IP 1
Herr » 
Högaborgs BK - Råå IF
  -      
26
10:00
lör
10:00    
F11-12-13, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
Höganäs BK - Råå F11 vit  -      
26
10:00
lör
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 1
F7-8 » 
Råå IF ljusblå - Landskrona BoIS
  -      
26
10:00
lör
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 2
F7-8 » 
Råå IF blå - Eskilsminne IF blå
  -      
26
10:00
lör
10:00    
F9-10, Toftavallen B-plan 7-manna 1
F9-10 » 
Ödåkra IF - Råå IF ljusblå
  -      
26
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF orange - Eskilsminne IF gul
  -      
26
11:00
lör
11:00    
Juniorer, Hedens IP
Råå IF 2 - IFK Malmö FK  -      
26
11:00
lör
11:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF vit - Skäldervikens IF blå
  -      
26
11:30
lör
11:30    
F11-12-13, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK - Råå F12 ljusbl  -      
26
12:00
lör
12:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF ljusblå - Ramlösa Södra IF vit
  -      
26
12:45
lör
12:45    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF vit - Borstahusens BK
  -      
26
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
- Råå Idrottsförening  -      
26
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Asmundtorps IF
  -      
27
09:00
sön
09:00    
F7-8, Laröds IP E-plan
F7-8 » 
Hittarps IK (värdförening) - Råå IF vit
  -      
27
10:00
sön
10:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF orange - Borstahusens BK
  -      
27
10:00
sön
10:00    
P13, Laröds IP C-plan, konstgräs 9-manna
P13 » 
Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå
  -      
27
10:30
sön
10:30    
F11-12-13, Gröningen 21
DFK Hasko (F12) - Råå F11 ljusblå  -      
27
10:30
sön
10:30    
P9, Västergårds IP 12
P9 » 
Eskilsminne IF vit - Råå IF ljusblå
  -      
27
10:45
sön
10:45    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå IF - FK Besa
  -      
27
11:15
sön
11:15    
F9-10, R IP B-plan 7-manna
F9-10 » 
Råå IF - Båstads GIF
  -      
27
11:30
sön
11:30    
P9, Toftavallen B-plan 7-manna 1
P9 » 
Ödåkra IF grön - Råå IF blåvit
  -      
27
13:00
sön
13:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - IFK Hässleholm 2  -      
27
17:00
sön
17:00    
Oldboys, Skäldervikens IP A-plan
Oldboys » 
Skäldervikens IF - Råå IF
  -      
OKTOBER 2020
 
02
18:30
fre
18:30    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå F12 ljusbl - Allerums GIF  -      
02
18:30
fre
18:30    
Oldboys, Råå IP A-plan
Oldboys » 
Råå IF - Högaborgs BK
  -      
02
18:30
fre
18:30    
P15, Harlyckan 3, konstgräs
P15 » 
Högaborgs BK - Råå IF
  -      
03
10:00
lör
10:00    
F7-8, Dösjöbro IP C-plan 5-manna
F7-8 » 
Dösjöbro IF - Råå IF ljusblå
  -      
03
10:00
lör
10:00    
F9-10, Asmundtorps IP B-plan 7-manna
F9-10 » 
Asmundtorps IF - Råå IF
  -      
03
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF ljusblå - Fortuna FF röd
  -      
03
10:30
lör
10:30    
P10, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF röd - Råå IF ljusblå
  -      
03
10:30
lör
10:30    
P9, Västergårds IP 12
P9 » 
Eskilsminne IF blå - Råå IF vit
  -      
03
11:00
lör
11:00    
P15, Hyllinge IP A-plan
P15 » 
Hyllinge GIF - Råå IF
  -      
03
11:30
lör
11:30    
F7-8, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
F7-8 » 
Ängelholms FF - Råå IF blå
  -      
03
12:00
lör
12:00    
P9, Bållevi A-plan 5-manna
P9 » 
Helsingborg Östra IF - Råå IF orange
  -      
03
12:30
lör
12:30    
P10, Brahevallen A-plan 7-manna 1
P10 » 
Kågeröds BoIF - Råå IF orange
  -      
03
12:30
lör
12:30    
P13, Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
P13 » 
Hittarps IK P12 - Råå IF vit
  -      
03
14:00
lör
14:00    
Juniorer, Strandängens IP A-plan
Ifö Bromölla IF - Råå IF  -      
04
sön
00:00    
F11-12-13, Råå IP A-plan
Råå F11 vit - TFK Nova Eslöv  -      
04
10:00
sön
10:00    
F11-12-13, Vstra Karups IP C-plan 7-manna
Västra Karups IF - Råå F12 vit  -      
04
10:00
sön
10:00    
F7-8, Råå IP D-plan 5-manna 1
F7-8 » 
Råå IF vit - Eskilsminne IF gul
  -      
04
10:30
sön
10:30    
F9-10, R IP C-plan 5-manna
F9-10 » 
Råå IF ljusblå - Båstads GIF
  -      
04
11:00
sön
11:00    
P10, Exercisfältet D-plan
P10 » 
IK Wormo blå - Råå IF vit
  -      
04
11:30
sön
11:30    
F11-12-13, Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF - Råå F11 ljusblå  -      
04
11:30
sön
11:30    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF blåvit - Vedby/Rönne IF blå
  -      
04
11:45
sön
11:45    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF ljusblå - Bjuvstorps FF/Billesholms GIF svart
  -      
04
12:00
sön
12:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
- Råå Idrottsförening  -      
04
14:00
sön
14:00    
Herr, Råå IP A-plan
Herr » 
Råå IF - IF Lödde
  -      
04
14:00
sön
14:00    
Juniorer, Landskrona IP C-plan
BK Landora - Råå IF 2  -      
04
15:00
sön
15:00    
Dam, Norrlyckan A-plan
Dam » 
Billesholms IK - Råå IF
  -      
 
09
17:45
fre
17:45    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF ljusblå - Kullavägens BK blå
  -      
09
18:00
fre
18:00    
F11-12-13, Teckomatorps IP, konstgrs
Teckomatorps SK röd - Råå F12 ljusbl  -      
09
18:00
fre
18:00    
P9, Bållevi A-plan 5-manna
P9 » 
Helsingborg Östra IF 2 - Råå IF ljusblå
  -      
09
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå F11 ljusblå - Hittarps IK  -      
09
19:00
fre
19:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - Linero IF  -      
10
10:00
lör
10:00    
F9-10, Ryavallen C-plan 7-manna 2
F9-10 » 
Ekets GoIF - Råå IF ljusblå
  -      
10
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF orange - Gantofta IF vit
  -      
10
11:00
lör
11:00    
P15, Hedens IP
P15 » 
Råå IF - IFK Osby/Wisseltofta IF
  -      
10
11:00
lör
11:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF vit - Fortuna FF vit
  -      
10
12:00
lör
12:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF orange - Röstånga IS 1
  -      
10
12:30
lör
12:30    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF vit - Glumslövs FF
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF vit - Allerums GIF
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P13, Grevieparken B-plan 9-manna
P13 » 
Vstra Karups IF/Frslvs IF/Grevie GIK/Torekovs IK - R IF ljusbl
  -      
11
10:45
sön
10:45    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå IF - Ramlösa Södra IF
  -      
11
11:00
sön
11:00    
F11-12-13, Hjärnarpsvallen B-plan 7-manna
Hjärnarps GIF - Råå F11 vit  -      
11
11:15
sön
11:15    
F9-10, R IP B-plan 7-manna
F9-10 » 
Råå IF - Perstorp Bälinge IK
  -      
11
13:00
sön
13:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF 2 - Limhamn FC  -      
11
14:00
sön
14:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
P9 » 
Ängelholms FF röd - Råå IF blåvit
  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Juniorer, Dösjöbro IP konstgräs
Dösjöbro IF - Råå IF  -      
17
12:30
lör
12:30    
P13, R IP A-plan 9-manna
P13 » 
R IF ljusbl - Ekets GoIF
  -      
18
12:00
sön
12:00    
P13, Landskrona IP I-plan 9-manna
P13 » 
BK Landora blå - Råå IF vit
  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer