SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Råå Idrottsförening
Fotboll

ADRESS

Råå IF
Starkoddersgatan 6
252 69 Råå


HEMMAPLAN

RÅÅ IP 


TELEFON: 042 - 26 00 84

E-POST: info@raaif.se


TELEFON- och BESÖKSTIDER

Måndag -- torsdag 9.00 - 15.00.

Fredag 9.00 -- 13.00


ORG. NUMMER

843000-3098

BANKGIRO

212-6514


Linda Borgström

Ordförande

Tele: 0701 - 83 50 32
Mail: ordforande@raaif.se

 

Anders Wendel
Kassör
Tele: 0733 - 14 28 93 

Mail: anders.wendel@raaif.se

 

Sofia Lassen

Kommunikationsansvarig

Tele: 0732-321556

Mail: sofia.lassen1@gmail.com

 

Johan Bohman

Marknad

Tele: 070-2424769

Mail: marknad@raaif.se 

 

Mikael Lindgren
Idrottsplats 
Tele: 0733-847400

Mail: mickelindgren733@gmail.com

 

Kristoffer Bergdahl

Ordförande Fotbollsstyrelsen

Tele: 073-0330337

Mail: Kristoffer.Bergdahl@hsbhbg.se

 

Magnus Jönsson

Fotbollsstyrelsen Herr

Tele: 0709-446814

Mail: magnus.jonsson@weishaupt.se 

 

Robert Lundin

Fotbollsstyrelsen Dam

Tele: 0739-802309

Mail: robert.lundin@dibber.se 

 

Lisa Olsson

Fotbollsstyrelsen 7-manna och 9-manna

Tele: 076-1138310

Mail: lisa.olsson2@helsingborg.se

 

Jonas Wistrand

Fotbollsstyrelsen utbildning och event

Tele: 0730-411303

Mail: nr14@live.se

 

Fredrik Ahlbäck

Fotbollsstyrelsen 5-manna och knattar

Tele: 076-8638385

Mail: fotograf@valvet.se

 

Fredrik Persson

Fotbollsstyrelsen Flicklagen

Tele: 0725-219519

Mail: fredrik.persson.81@gmail.com

 

 

 

 
Huvudpartners
Sponsorer