Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

ADRESS

Råå IF
Starkoddersgatan 6
252 69 Råå


HEMMAPLAN

RÅÅ IP 


TELEFON: 042 - 26 00 84

E-POST: info@raaif.se


TELEFON- och BESÖKSTIDER

Vardagar 9.00 - 13.00.


ORG. NUMMER

843000-3098

BANKGIRO

212-6514


Linda Borgström

Ordförande

Tele: 0701 - 83 50 32
Mail: ordforande@raaif.se


Monica Ekberg
Kansliet
Tele: 042-26 00 84 

Mail: info@raaif.se


Anders Wendel
Kassör
Tele: 0733 - 14 28 93 

Mail: anders.wendel@raaif.se


Joachim Bergdahl

Fotboll / Fotbollsstyrelsen Ordförande

Tele: 0707 - 68 81 90

Mail: fotbollsstyrelsen@raaif.se


Lisa Olsson

Kommunikationsansvarig

Tele: 076-113 83 10

Mail: lisa.olsson2@helsingborg.se


Johan Kronberg
Idrottsplats / Fotbollsstyrelsen Dam
Tele: 0703-960241

Mail: johan.kronberg@raaif.se


Sara Hammer

Marknad

Tele: 0722-220036

Mail: marknad@raaif.se


Magnus Jönsson

Fotbollsstyrelsen Herr

Tele: 0709-446814

Mail: magnus.jonsson@weishaupt.se


Per Bjärbo

Fotbollstyrelsen utbildningsansvarig

Tele: 0707-946173

Mail: perbjarbo49@gmail.com


Joachim Bülow

Fotbollsstyrelsen 7-manna och 9-manna

Tele: 0723-702335

Mail: joachim.bulow@bergendahls.se


Jonas Wistrand

Fotbollsstyrelsen 5-manna och knattar

Tele: 0730-411303

Mail: nr14@live.se


Christoffer Eideberg

Fotbollsstyrelsen Flicklagen

Tele: 0708-711607

Mail: christoffer@eideberg.se


Karolina Söderström

Fotbollsstyrelsen

Tele: 0708-822712

Mail: karolina_fotboll@hotmail.com


 
Huvudpartners
Sponsorer