Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Råå Idrottsförening
Fotboll
Spelade matcher
AUGUSTI 2020
 
05
19:00
ons
19:00    
Dam, Rydebäcks IP
Dam » 
Fortuna FF - Råå IF
4  -  0  
05
19:00
ons
19:00    
Juniorer, Vejby IP
Vejby IF - Råå IF2  -  4  
04
19:00
tis
19:00    
P15, Kullaparken A-Plan
P15 » 
Jonstorps IF FK - Råå IF
2  -  1  
 
01
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Kullabygdens DFF
2  -  0  
01
14:00
lör
14:00    
F11-12-13, Västergård
Eskilsminne - Råå F12  -      
01
13:00
lör
13:00    
Herr, Höganäs Sportcenter
Herr » 
Höganäs BK - Råå Idrottsförening
  -      
01
12:00
lör
12:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - Furulunds IK5  -  0  
JULI 2020
 
28
19:00
tis
19:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå Idrottsförening - Stattena IF
4  -  1  
 
26
12:00
sön
12:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - Laholms FK7  -  2  
25
11:30
lör
11:30    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - Munka Ljungby IF0  -  2  
 
18
14:00
lör
14:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - Eslövs BK1  -  3  
 
11
12:00
lör
12:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - Råå IF  -      
 
05
12:00
sön
12:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - Fortuna FF5  -  0  
JUNI 2020
 
27
12:00
lör
12:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
27
10:00
lör
10:00    
P13, Bortamatch
P13 » 
Gantofta IF - Råå Idrottsförening
  -      
24
19:00
ons
19:00    
Herr, Råå IP A-plan
Herr » 
Råå IF - Malmö City FC
0  -  3  
24
17:00
ons
17:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
22
17:15
mån
17:15    
P12, Ättekulla IP
P12 » 
Ramlösa Södra - Råå Idrottsförening
  -      
 
21
13:00
sön
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
21
12:30
sön
12:30    
F7-8, Råå IP D-Plan
F7-8 » 
Råå Idrottsförening - Fortuna FF
  -      
21
12:30
sön
12:30    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå Idrottsförening - Jonstorp IF P16NV
  -      
21
11:00
sön
11:00    
F11-12-13, Olympiafältet
Stattena - Råå Idrottsförening  -      
18
19:00
tor
19:00    
Herr, Råå IP A-plan
Herr » 
Råå Idrottsförening - Vejby
3  -  3  
16
19:00
tis
19:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå Idrottsförening - Billesholms ik
2  -  2  
 
14
15:15
sön
15:15    
P10, R IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF orange - Kågeröds BoIF
  -      
14
14:00
sön
14:00    
Herr, Kulladals IP A-Plan
Herr » 
Kulladals FF - Råå IF
1  -  0  
14
13:30
sön
13:30    
P10, R IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF ljusblå - Ödåkra IF
  -      
14
13:00
sön
13:00    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå Idrottsförening - Högaborg BK P15NV
  -      
14
12:00
sön
12:00    
F11-12-13, Tolvans IP C-plan 7-manna 1
IF Lödde - Råå IF ljusblå  -      
14
11:15
sön
11:15    
P12, Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF vit - Helsingborg Östra IF svart
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P11, Örbyvallen B-plan 7-manna 1
P11 » 
Fortuna FF svart - Råå IF ljusblå
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF ljusblå - Dösjöbro IF
2  -  10
14
10:00
sön
10:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF vit - Råå IF orange
  -      
14
09:30
sön
09:30    
P9, Rydebäcks IP
P9 » 
Fortuna FF vit - Råå IF vit
  -      
13
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Billesholms IK
  -      
13
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
13
12:15
lör
12:15    
P11, Råå IP B-plan 7-manna
P11 » 
Råå IF vit - Häljarps IF vit
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P13, Bortamatch
P13 » 
Vikens IK - Råå IF vit
7  -  1  
13
10:00
lör
10:00    
P12, Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
P12 » 
Dösjöbro IF röd - Råå IF ljusblå
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF blåvit - Ängelholms FF röd
  -      
12
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
R IF vit - Teckomatorps SK röd  -      
12
19:00
fre
19:00    
P10, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Helsingborgs IF vit - Råå IF vit
  -      
12
19:00
fre
19:00    
P15, Munka IP
P15 » 
Munka Ljungby IF P16NV - Råå Idrottsförening
  -      
12
17:45
fre
17:45    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
Råå IF - Eskilsminne IF gul  -      
12
16:00
fre
16:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
 
07
13:00
sön
13:00    
Dam, Asmundtorps IP A-plan
Dam » 
Asmundtorps IF - Råå IF
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P10, Landskrona IP D-plan 7-manna
P10 » 
BK Landora - Råå IF orange
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P12, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
P12 » 
IK Wormo blåvit - Råå IF vit
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P15, Råå IP
P15 » 
Råå Idrottsförening - Hyllinge GIF P16NV
  -      
07
11:00
sön
11:00    
P11, Råå IP B-plan 7-manna
P11 » 
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF svart
  -      
07
11:00
sön
11:00    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF vit - BK Landora blå
2  -  4  
07
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF vit - Eskilsminne IF blå
  -      
07
09:30
sön
09:30    
F9-10, Odenvallen A-plan 7-manna 1
F9-10 » 
Röstånga IS - Råå IF
  -      
06
14:30
lör
14:30    
F11-12-13, Råå IP B-Plan
Råå F11 - Strövelstorp   -      
06
13:30
lör
13:30    
P12, Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF ljusblå - Fortuna FF svart
  -      
06
13:30
lör
13:30    
P13, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P13 » 
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF ljusblå
11  -  0  
06
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
06
12:30
lör
12:30    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå Idrottsförening - Lilla Torg
  -      
06
12:15
lör
12:15    
F11-12-13, R IP B-plan 7-manna
R IF vit - Västra Karups IF  -      
06
11:00
lör
11:00    
F7-8, Bortamatch
F7-8 » 
Glumslöv FF - Råå Idrottsförening
  -      
06
11:00
lör
11:00    
Juniorer, Hedens IP plan 6
Råå IF - Linero IF4  -  1  
06
11:00
lör
11:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF vit - IK Wormo blå
  -      
06
11:00
lör
11:00    
P9, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P9 » 
Stattena IF - Råå IF ljusblå
  -      
06
10:00
lör
10:00    
F11-12-13, Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Råå IF ljusblå  -      
06
10:00
lör
10:00    
P9, Bortamatch
P9 » 
Vedby/Rönne IF blå - Råå IF blåvit
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF orange - Helsingborg Östra IF
  -      
06
09:30
lör
09:30    
F7-8, Råå IP D-Plan
F7-8 » 
Råå Idrottsförening - Eskilsminne IF
  -      
05
18:30
fre
18:30    
P11, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P11 » 
Glumslövs FF - Råå IF vit
  -      
02
17:30
tis
17:30    
F9-10, Västergård
F9-10 » 
Eskilsminne - Råå Idrottsförening
  -      
MAJ 2020
 
31
13:00
sön
13:00    
P11, Laröds IP F-plan
P11 » 
Hittarps IK svart - Råå IF ljusblå
  -      
31
12:15
sön
12:15    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF gul
  -      
31
12:00
sön
12:00    
P13, Ryvallen B-plan 9-manna
P13 » 
Allerums GIF - Råå IF vit
0  -  4  
31
11:15
sön
11:15    
P15, Västergård Plan 7
P15 » 
Eskilsminne P16 NVA - Råå Idrottsförening
  -      
31
11:00
sön
11:00    
F11-12-13, Laröds IP E-plan
Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå  -      
31
11:00
sön
11:00    
Juniorer, Hedens IP
Ramlösa Södra IF - Råå IF2  -  1  
31
11:00
sön
11:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF orange - Fortuna FF svart
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P10, Rydebäcks IP
P10 » 
Fortuna FF röd - Råå IF vit
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF blåvit - Ödåkra IF grön
  -      
31
09:30
sön
09:30    
P12, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
P12 » 
Borstahusens BK röd - Råå IF ljusblå
  -      
30
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Torns IF
  -      
30
13:30
lör
13:30    
P12, Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF vit - Högaborgs BK
  -      
30
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
30
12:45
lör
12:45    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF svart
1  -  6  
30
12:30
lör
12:30    
P9, Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
P9 » 
Skäldervikens IF blå - Råå IF vit
  -      
30
12:15
lör
12:15    
P11, Råå IP B-plan 7-manna
P11 » 
Råå IF vit - Eslövs BK svart
  -      
30
11:30
lör
11:30    
F11-12-13, Jonstorp IP
Jonstorp - Råå F11  -      
30
11:00
lör
11:00    
F9-10, Råå IP B-plan 7-manna
F9-10 » 
Råå IF - Jonstorps IF FK
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF vit
  -      
29
19:00
fre
19:00    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Jonstorps IF FK  -      
29
18:30
fre
18:30    
P15, Laröds IP
P15 » 
Hittarp P15NV - Råå Idrottsförening
  -      
29
18:30
fre
18:30    
P9, Västergårds IP 7, konstgräs
P9 » 
Eskilsminne IF gul - Råå IF orange
  -      
29
17:45
fre
17:45    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF - Ängelholms FF  -      
27
17:30
ons
17:30    
F7-8, Råå IP D-Plan
F7-8 » 
Råå Idrottsförening - Helsingborg Östra
  -      
25
17:30
mån
17:30    
P15, Husarängens IP
P15 » 
Eslöv BK - Råå Idrottsförening
  -      
 
24
13:00
sön
13:00    
P9, Råå IP B-Plan
P9 » 
Råå Idrottsförening P9 7-manna - Helsingborgs IF
  -      
24
11:00
sön
11:00    
P11, Vikvalla
P11 » 
Viken IK - Råå Idrottsförening
  -      
24
10:30
sön
10:30    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå Idrottsförening - Brunnby P16NV
  -      
23
14:00
lör
14:00    
Dam, Ängelholms IP A-plan
Dam » 
Ängelholms FF - Råå IF
  -      
23
13:00
lör
13:00    
Juniorer, Bortamatch
Teckomatorps SK - Råå IF1  -  1  
23
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
23
10:30
lör
10:30    
P10, Landskrona IP
P10 » 
BK Landora - Råå Idrottsförening
  -      
23
10:30
lör
10:30    
P6, Råå IP
P6 » 
Råå Idrottsförening - Helsingborgs IF
  -      
21
12:00
tor
12:00    
P13, Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
P13 » 
Hittarps IK röd - Råå IF vit
5  -  0  
21
11:00
tor
11:00    
P11, Råå IP B-Plan
P11 » 
Råå Idrottsförening - Teckomatorp
  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
Dam, Odenvallen A-plan
Dam » 
Röstånga IS - Råå IF
  -      
17
13:00
sön
13:00    
Juniorer, Landskrona IP C-plan
BK Landora - Råå IF0  -  12
17
13:00
sön
13:00    
P10, Laröds IP F-plan
P10 » 
Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P12, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P12 » 
Höganäs BK blå - Råå IF vit
  -      
17
11:45
sön
11:45    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå Idrottsförening - Kullavägen P15NV
  -      
17
11:00
sön
11:00    
F11-12-13, Västergårds IP 4
Eskilsminne IF gul - Råå IF ljusblå  -      
17
11:00
sön
11:00    
P13, Tolvans IP C-plan 9-manna
P13 » 
IF Lödde svart - Råå IF ljusblå
  -      
17
10:00
sön
10:00    
F7-8, Råå IP D-Plan
F7-8 » 
Råå Idrottsförening - Hittarps IK
  -      
16
14:00
lör
14:00    
F11-12-13, Strövelstorp IP
Strövelstorp F11 - Råå F11  -      
16
13:15
lör
13:15    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF gul  -      
16
12:00
lör
12:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF vit - Ängelholms FF blå
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF vit - Ramlösa Södra IF röd
4  -  4  
16
11:00
lör
11:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF orange - Hittarps IK svart
  -      
16
10:00
lör
10:00    
F9-10, Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
F9-10 » 
Båstads GIF - Råå IF
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF vit - Bjuvstorps FF svart
  -      
16
09:30
lör
09:30    
P11, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
P11 » 
Borstahusens BK - Råå IF vit
  -      
15
19:00
fre
19:00    
P12, Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF ljusblå - Svalövs BK 1
  -      
15
18:30
fre
18:30    
P10, Svalövs IP 7-manna
P10 » 
Svalövs BK 2 - Råå IF orange
  -      
15
17:45
fre
17:45    
P11, Råå IP B-plan 7-manna
P11 » 
Råå IF ljusblå - Åstorps FF blå
  -      
15
17:30
fre
17:30    
P9, Rydebäcks IP
P9 » 
Fortuna FF röd - Råå IF blåvit
  -      
15
17:00
fre
17:00    
P15, Idrottsparken i billesholm
P15 » 
Bjuvstorps FF P16NV - Råå Idrottsförening
  -      
12
18:00
tis
18:00    
P11, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P11 » 
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå
  -      
12
18:00
tis
18:00    
P9, Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
P9 » 
Bjuvstorps FF vit - Råå IF ljusblå
  -      
11
18:00
mån
18:00    
P9, Hyllinge IP B-plan 5-manna
P9 » 
Hyllinge GIF - Råå IF vit
  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
P12, Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF vit - Stattena IF
  -      
10
15:00
sön
15:00    
P15, Bjärhögs IP
P15 » 
Åstorp FF - Råå Idrottsförening
  -      
10
13:00
sön
13:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - Landskrona BoIS2  -  5  
10
12:15
sön
12:15    
P11, Råå IP B-plan 7-manna
P11 » 
Råå IF vit - Teckomatorps SK röd
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF vit
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF ljusblå - Spanska Akademin FF
0  -  11
10
10:00
sön
10:00    
P10, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P10 » 
Åstorps FF vit - Råå IF vit
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P9, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
P9 » 
Höganäs BK vit - Råå IF orange
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF ljusblå - Eslövs BK svart
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
09
12:30
lör
12:30    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå Idrottsförening - Lunds bois
  -      
09
12:30
lör
12:30    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Strövelstorps GoIF/IF Salamis
  -      
09
12:30
lör
12:30    
F9-10, Västergård
F9-10 » 
Eskilsminne - Råå Idrottsförening
  -      
09
12:15
lör
12:15    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF orange - Röstånga IS 1
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F9-10, Råå IP C-plan 5-manna
F9-10 » 
Råå IF - Asmundtorps IF (5m)
  -      
09
11:00
lör
11:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
09
11:00
lör
11:00    
P12, Exercisfältet D-plan
P12 » 
IK Wormo svart - Råå IF ljusblå
  -      
09
10:00
lör
10:00    
F11-12-13, Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK - Råå IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
F9-10, kullaparken
F9-10 » 
Jonstorp - Råå Idrottsförening
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF blåvit - Jonstorps IF FK vit
  -      
08
18:45
fre
18:45    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå Idrottsförening - Vikens IK
  -      
08
18:00
fre
18:00    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Råå IF ljusblå  -      
06
19:00
ons
19:00    
Dam, Kvidinge IP A-plan
Dam » 
Kvidinge IF - Råå IF
  -      
 
03
12:15
sön
12:15    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF vit - Gantofta IF
3  -  2  
03
11:00
sön
11:00    
P12, Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF ljusblå - Ramlösa Södra IF
  -      
03
10:45
sön
10:45    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå Idrottsförening - Landora P15NVB
  -      
03
10:00
sön
10:00    
F11-12-13, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblå  -      
03
10:00
sön
10:00    
F7-8, Rydebäcks IP
F7-8 » 
Fortuna - Råå Idrottsförening
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P10, Asmundtorps IP B-plan 7-manna
P10 » 
Asmundtorps IF - Råå IF orange
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P10, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
P10 » 
Höganäs BK blå - Råå IF ljusblå
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF vit - Allerums GIF
  -      
02
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Helsingborgs FF
  -      
02
15:00
lör
15:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - IF Lödde0  -  6  
02
14:00
lör
14:00    
P9, Brunnbyvallen B-plan 5-manna
P9 » 
Brunnby FF vit - Råå IF ljusblå
  -      
02
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
02
13:00
lör
13:00    
P13, Exercisfältet B-plan 9-manna
P13 » 
IK Wormo - Råå IF ljusblå
  -      
02
12:15
lör
12:15    
P11, Råå IP B-Plan
P11 » 
Råå Idrottsförening - Stattena
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF vit - Hittarps IK vit
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P12, Vikvalla B-plan 7-manna 2
P12 » 
Vikens IK - Råå IF vit
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-Plan
P9 » 
Råå IF orange - Fortuna FF svart
  -      
01
13:00
fre
13:00    
P11, Rydebäcks Idrottsplats plan 1
P11 » 
Fortuna FF - Råå Idrottsförening
  -      
01
11:15
fre
11:15    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Allerums GIF  -      
01
11:00
fre
11:00    
P15, Vejby IP
P15 » 
Vejby P16NVA - Råå Idrottsförening
  -      
01
10:00
fre
10:00    
F11-12-13, Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF - IK Wormo  -      
APRIL 2020
 
26
16:30
sön
16:30    
P15, Filborna IP
P15 » 
Spanska Akademin - Råå Idrottsförening
  -      
26
14:30
sön
14:30    
Dam, Lomma IP A-plan, konstgräs
Dam » 
GIF Nike - Råå IF
  -      
26
13:00
sön
13:00    
Juniorer, Råå IP A-plan
Råå IF - Dösjöbro IF4  -  1  
26
12:15
sön
12:15    
F9-10, Råå IP C-Plan
F9-10 » 
Råå Idrottsförening - Vejby
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P11, Olympiafältet plan 7
P11 » 
Stattena - Råå Idrottsförening
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK - Råå Idrottsförening lag Orange
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK röd - Råå IF vit
  -      
26
11:00
sön
11:00    
F9-10, Råå IP B-Plan
F9-10 » 
Råå Idrottsförening - Vejby
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P10, Laröds IP
P10 » 
Hittarp IK - Råå Idrottsförening
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P12, Västergård
P12 » 
Eskilsminne IF - Råå Idrottsförening
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P13, Ulkavallen IP A-plan 9-manna
P13 » 
Borstahusens BK - Råå IF vit
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P15, Råå IP A-plan
P15 » 
Råå Idrottsförening - Strövelstorp P04
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF blåvit - Åstorps FF vit
  -      
25
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
25
12:45
lör
12:45    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF P13 - Höganäs BK
  -      
25
12:45
lör
12:45    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF ljusblå - Höganäs BK
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P12, Laröds IP F-plan
P12 » 
Hittarps IK vit - Råå IF ljusblå
  -      
25
11:30
lör
11:30    
F11-12-13, Jonstorp
Jonstorp F12 - Råå F12  -      
25
11:30
lör
11:30    
P12, Laröds IP
P12 » 
Hittarps IK - Råå Idrottsförening
  -      
25
11:30
lör
11:30    
P9, Råå IP B-Plan
P9 » 
Råå Idrottsförening Lag Vit - Ramlösa Södra IF
  -      
25
11:00
lör
11:00    
F11-12-13, Hedens IP plan 6
Råå F11 - Eskil F11  -      
25
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF ljusblå - Ramlösa Södra IF svart
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P9, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A
P9 » 
Kullavägens BK - Råå IF orange
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P9, Norrvalla IP plan 9A
P9 » 
Kullavägens BK - Råå Idrottsförening lag Ljusblå
  -      
25
09:30
lör
09:30    
P10, Örbyvallen
P10 » 
Fortuna - Råå Idrottsförening
  -      
25
09:30
lör
09:30    
P10, Örbyvallen
P10 » 
Fortuna - Råå Idrottsförening
  -      
25
09:30
lör
09:30    
P10, Örbyvallen
P10 » 
Fortuna - Råå Idrottsförening
  -      
24
17:45
fre
17:45    
P12, Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF vit - Hittarps IK svart
  -      
22
19:00
ons
19:00    
Juniorer, Vejby IP
Vejby IF - Råå IF4  -  2  
 
19
14:30
sön
14:30    
Juniorer, Vikenplanen
Furulunds IK - Råå IF5  -  1  
19
13:30
sön
13:30    
P11, Fridhemsparken vid Catena arena
P11 » 
Ängelholms FF - Råå Idrottsförening
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P13, Bortamatch
P13 » 
Hittarp IK - Råå IF P13
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P15, Råå IP
P15 » 
Råå Idrottsförening B/C Nivå - Hittarp
  -      
19
12:30
sön
12:30    
P10, Råå IP B-Plan
P10 » 
Råå Idrottsförening - Gantofta IF
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P12, Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF ljusblå - Landskrona BoIS
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF vit - Glumslövs FF
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P9, Stendösvallen Gantofta
P9 » 
Gantofta IF - Råå Idrottsförening Lag Vit
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P9, Stendösvallen Gantofta
P9 » 
Gantofta IF - Råå Idrottsförening lag Orange
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF orange - Gantofta IF vit
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P9, Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Glumslövs FF vit - Råå IF ljusblå
  -      
19
09:30
sön
09:30    
P10, Råå IP B-Plan
P10 » 
Råå Idrottsförening - Hittarna IK
  -      
19
sön
00:00    
P11, Råå IP A-plan
P11 » 
Råå IF ljusblå - Höganäs BK vit
  -      
18
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Fortuna FF
  -      
18
15:00
lör
15:00    
P10, Råå IP B-Plan
P10 » 
Råå Idrottsförening - Åstorps FF
  -      
18
14:00
lör
14:00    
Juniorer, Laröds IP
Hittarps IK - Råå IF3  -  1  
18
13:00
lör
13:00    
Boka Lokal, Klubbstuga (Hela)
 
Råå Idrottsförening -   -      
18
13:00
lör
13:00    
P12, Toftavallen C-plan 7-manna 1
P12 » 
Ödåkra IF - Råå IF vit
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P12, Olympia, plan 10
P12 » 
Helsinborgs IF - Råå Idrottsförening
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P13, Bållevi B-plan 7-manna 1
P13 » 
Helsingborg Östra IF - Råå IF ljusblå
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF vit - Ekets GoIF röd
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK - Råå Idrottsförening Ljusblå
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK grå - Råå IF blåvit
  -      
17
18:00
fre
18:00    
P11, Dösjebro IP
P11 » 
Dösjebro - Råå Idrottsförening
  -      
13
13:00
mån
13:00    
Dam, Höganäs sportcenter A-plan
Dam » 
Kullabygdens DFF - Råå Idrottsförening
5  -  4  
13
13:00
mån
13:00    
Dam, Höganäs Sportcenter A-plan
Dam » 
Kullabygdens DFF - Råå IF
  -      
13
10:00
mån
10:00    
P9, Råå IP B-Plan
P9 » 
Råå Idrottsförening Ljusblå - Gantofta IF
  -      
13
10:00
mån
10:00    
P9, Råå IP B-Plan
P9 » 
Råå Idrottsförening Vit - Gantofta IF
  -      
13
10:00
mån
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF blåvit - Gantofta IF blå
  -      
 
12
11:00
sön
11:00    
P13, Råå IP A-plan 9-manna
P13 » 
Råå IF ljusblå - Svalövs BK
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P9, Munka IP C-plan 5-manna 1
P9 » 
Munka Ljungby IF röd - Råå IF vit
  -      
12
09:50
sön
09:50    
P11, Råå IP B-Plan
P11 » 
Råå Idrottsförening - Furulund
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P12, Häljarps IP B-plan 7-manna
P12 » 
Häljarps IF 2 - Råå IF ljusblå
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P13, Norrvalla IP, Helsingborg plan 3
P13 » 
Kullavägen BK - Råå IF P13
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P13, Norrvalla IP, Helsingborg plan 3
P13 » 
Kullavägens BK - Råå IF vit
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P9, Råå IP C-plan 5-manna
P9 » 
Råå IF ljusblå - Hittarps IK vit
  -      
10
14:10
fre
14:10    
P10, Bortamatch
P10 » 
Ramlösa södra IF - Råå Idrottsförening
  -      
10
10:00
fre
10:00    
P12, Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF vit - Eskilsminne IF blå
  -      
 
05
14:40
sön
14:40    
P10, Bortamatch
P10 » 
Åstorps FF - Råå Idrottsförening
  -      
05
14:40
sön
14:40    
P10, Bortamatch
P10 » 
Åstorps FF - Råå Idrottsförening
  -      
05
14:30
sön
14:30    
P11, Hedens IP plan 1
P11 » 
Viken - Råå Idrottsförening
  -      
05
14:00
sön
14:00    
P15, Hedens IP
P15 » 
Råå Idrottsförening - Råå IF Internamtch
  -      
05
13:30
sön
13:30    
P9, Ättekulla IP
P9 » 
Råå Idrottsförening Orange - Hittarps IK
  -      
05
13:30
sön
13:30    
P9, Ättekulla IP
P9 » 
Råå Idrottsförening - Hittarps IK
  -      
05
12:30
sön
12:30    
P9, Ättekulla IP
P9 » 
Råå Idrottsförening Lag Ljusblå - Hittarps IK
  -      
05
12:30
sön
12:30    
P9, Ättekulla IP
P9 » 
Råå Idrottsförening Vit - Hittarps IK
  -      
04
13:00
lör
13:00    
P15, Inställd match
P15 » 
Råå Idrottsförening - Inställd Landora C nivå
  -      
04
10:30
lör
10:30    
P13, Hedens IP
P13 » 
Gantofta IF - Råå IF P13
  -      
MARS 2020
 
29
14:00
sön
14:00    
Juniorer, Filborna IP
Högaborgs BK junior - Råå IF1  -  7  
29
10:30
sön
10:30    
P9, Ättekulla IP
P9 » 
Råå Idrottsförening lag ljusblå - Ramlösa Södra FF
  -      
29
09:30
sön
09:30    
P9, Ättekulla IP
P9 » 
Råå Idrottsförening Lag Vit - Ramlösa Södra
  -      
28
13:00
lör
13:00    
Herr, Hedens IP plan 7
Herr » 
Råå Idrottsförening - FK Besa
1  -  3  
28
12:30
lör
12:30    
Dam, Västergård plan9
Dam » 
Råå Idrottsförening - Lunds BOIS
1  -  3  
28
11:00
lör
11:00    
F11-12-13, Landskrona
IK Wormo F11 - Råå F11  -      
28
10:30
lör
10:30    
P13, Exercisfältets IP
P13 » 
IK Wormo - Råå IF P13
  -      
26
19:15
tor
19:15    
Juniorer, Högalids IP
Harrie FF senior - Råå IF  -      
 
22
12:30
sön
12:30    
F11-12-13, Hedens Plan 1
Råå IF F11/12 - Allerum  -      
22
11:30
sön
11:30    
Juniorer, Exercisfältet konstgräs
IK Wormo senior - Råå IF2  -  6  
22
11:00
sön
11:00    
P10, Ättekulla IP
P10 » 
Ramlösa Södra IF - Råå Idrottsförening
  -      
22
09:15
sön
09:15    
P9, Ätteulla
P9 » 
Ramlösa Södra FF - Råå Idrottsförening Lag Ljusblå
  -      
22
09:15
sön
09:15    
P9, Ättekulla IP
P9 » 
Ramlösa Södra IF - Råå Idrottsförening Lag Vit
  -      
21
13:00
lör
13:00    
Herr, Borstahusen
Herr » 
Borstahusens BK - Råå Idrottsförening
0  -  3  
21
11:15
lör
11:15    
P11, Laröds IP
P11 » 
Hittarp - Råå Idrottsförening
  -      
21
10:30
lör
10:30    
P10, Hedens IP
P10 » 
Råå IF P11 - Råå Idrottsförening
  -      
21
10:00
lör
10:00    
F11-12-13, Kärlekens IP Halmstad
IF Centern Halmstad F12 - Råå Idrottsförening  -      
 
15
14:00
sön
14:00    
Dam, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
Dam » 
Råå IF (3) - Fortuna FF (3)
1  -  2  
15
14:00
sön
14:00    
Juniorer, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Råå IF - GIF Nike3  -  0  
15
12:00
sön
12:00    
P15, Bortamatch
P15 » 
Furulund - Råå Idrottsförening
  -      
15
11:00
sön
11:00    
P12, Rydebäcks Idrottsplats
P12 » 
Fortuna FF svart - Råå Idrottsförening
  -      
15
09:30
sön
09:30    
P12, Rydebäcks Idrottsplats
P12 » 
Eskilsminne IF blå - Råå Idrottsförening
  -      
14
16:00
lör
16:00    
P13, Maria Parks Idrottsplats
P13 » 
Allerum GIF - Råå IF P12
  -      
14
14:00
lör
14:00    
Herr, Norrvalla IP
Herr » 
Ödåkra IF - Råå Idrottsförening
0  -  0  
14
10:00
lör
10:00    
F11-12-13, Hedens IP Plan 1
Råå Idrottsförening - Dösjebro F11/ Borgeby F12  -      
 
08
14:00
sön
14:00    
Juniorer, Tornvallen, Stångby A-plan
Torns IF - Råå IF2  -  1  
08
11:30
sön
11:30    
Dam, Västergårds IP 7, konstgräs
Dam » 
Högaborgs BK (2) - Råå IF (3)
3  -  0  
08
11:30
sön
11:30    
P12, Västergård
P12 » 
Fortuna FF - Råå Idrottsförening
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P15, Hedens IP Plan 7
P15 » 
Råå Idrottsförening - Eskilsminne B/C
  -      
08
09:30
sön
09:30    
F11-12-13, Hittarp Ip
Hittarp - Råå IF F11  -      
08
09:30
sön
09:30    
P12, Västergård
P12 » 
Glumslöv FF - Råå Idrottsförening
  -      
08
09:00
sön
09:00    
F9-10, Påarps sporthall
F9-10 » 
Helsingborgs östra - Råå Idrottsförening
  -      
07
15:15
lör
15:15    
P13, Hedens IP Plan1
P13 » 
Råå IF P13 - Allerum GIF
  -      
07
13:00
lör
13:00    
Herr, Hedens IP
Herr » 
Råå Idrottsförening - IK Wormo
3  -  1  
07
10:00
lör
10:00    
P15, Hedens IP Plan 1
P15 » 
Råå Idrottsförening - Eskilsminne A
  -      
07
09:45
lör
09:45    
P10, Rydebäcks Idrottsplats
P10 » 
Fortuna FF - Råå Idrottsförening
  -      
07
09:45
lör
09:45    
P10, Rydebäcks Idrottsplats
P10 » 
Fortuna FF - Råå Idrottsförening
  -      
 
01
15:00
sön
15:00    
Juniorer, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
Råå IF - Eslövs BK1  -  2  
01
14:00
sön
14:00    
Dam, Höganäs Sportcenter A-plan
Dam » 
Kullabygdens DFF (2) - Råå IF (3)
11  -  0  
01
11:30
sön
11:30    
P12, Hedens IP, plan 7
P12 » 
EskilsminneIF - Råå Idrottsförening
  -      
01
11:30
sön
11:30    
P15, Västergård
P15 » 
Råå Idrottsförening - Kullavägen BK
  -      
01
10:30
sön
10:30    
F11-12-13, Rydebäck plan 2
Borgeby F11 - Råå IF11  -      
01
10:00
sön
10:00    
P12, Hedens IP, plan 7
P12 » 
Ramlösa Södra - Råå Idrottsförening
  -      
01
08:45
sön
08:45    
P6, Mariahallen, Kullavägen 150, 254 49 Helsingborg
P6 » 
Helsingborgs IF - Råå Idrottsförening
  -      
FEBRUARI 2020
 
29
13:30
lör
13:30    
F11-12-13, Harlyckan
Eskilsminne F12 - Råå F12  -      
29
13:00
lör
13:00    
Juniorer, Asmundtorps IP
Asmundtorp/Billeberga - Råå IF0  -  6  
29
11:15
lör
11:15    
P10, Västergård
P10 » 
Eskilsminne - Råå Idrottsförening
  -      
29
11:00
lör
11:00    
Herr, Höganäs Sportcenter
Herr » 
Höganäs BK - Råå Idrottsförening
2  -  0  
29
11:00
lör
11:00    
P13, Hedens IP
P13 » 
Ramlösa Södra IF - Råå IF P13
  -      
29
11:00
lör
11:00    
P15, Borgeby IP
P15 » 
Bjärred IF A - Råå Idrottsförening
  -      
29
09:30
lör
09:30    
P10, Västergård
P10 » 
Eskilsminne - Råå Idrottsförening
  -      
29
09:30
lör
09:30    
P10, Västergård
P10 » 
Eskilsminne IF - Råå Idrottsförening
  -      
29
09:00
lör
09:00    
P9, Norrehedshallen
P9 » 
Råå Idrottsförening Lag Svart - Lunds FF/Landora/Bara
  -      
29
09:00
lör
09:00    
P9, Norrehedshallen
P9 » 
Råå Idrottsförening Lag Vit - Lunds FF/Landora/Bara
  -      
29
09:00
lör
09:00    
P9, Norrehedshallen
P9 » 
Lunds FF/LAndora/Bara - Råå Idrottsförening Lag Orange
  -      
29
08:30
lör
08:30    
P9, Norrehedshallen
P9 » 
Råå Idrottsförening LAG LJUSBLÅ - Lunds FF/Bara/Landora
  -      
26
17:00
ons
17:00    
F9-10, Hedens IP, plan 1
F9-10 » 
Råå Idrottsförening - Viken
  -      
25
17:00
tis
17:00    
P12, Västergård
P12 » 
Högaborgs BK - Råå Idrottsförening
  -      
 
23
13:30
sön
13:30    
Juniorer, Asmundtorp IP
Asmundtorp/Billeberga - Råå IF0  -  5  
23
09:00
sön
09:00    
P15, Hedens IP
P15 » 
Råå Idrottsförening - Fortuna FF
  -      
22
15:00
lör
15:00    
Herr, Hedens IP
Herr » 
Råå Idrottsförening - Helsingborgs AIS
3  -  3  
22
09:00
lör
09:00    
P15, Hedens IP
P15 » 
Råå Idrottsförening - Fortuna FF 2
  -      
21
09:45
fre
09:45    
P9, Nils Holgerssonhallen Skurup
P9 » 
Sportlovscupen Skurup - Råå Idrottsförening 2 ljusblå
  -      
21
09:45
fre
09:45    
P9, nils Holgerssonhallen, Skurup
P9 » 
Skurup - Råå Idrottsförening Blåvit
  -      
17
09:00
mån
09:00    
P11, Gräshallen Eslöv
P11 » 
Eslöv - Råå Idrottsförening
  -      
 
16
11:30
sön
11:30    
Juniorer, Höganäs sportcenter konstgräs
Höganäs BK junior - Råå IF4  -  1  
16
11:00
sön
11:00    
P15, Västergård plan 9
P15 » 
Högaborg B Nivå - Råå Idrottsförening
  -      
 
09
14:30
sön
14:30    
Juniorer, Hedens IP plan 1
Råå IF - Vejby IF junior3  -  7  
09
08:00
sön
08:00    
P10, Heleneborgshallen Svalövs
P10 » 
Billeberga Straffcup - Råå Idrottsförening
  -      
08
15:00
lör
15:00    
Juniorer, Bortamatch
Teckomatorps SK junior - Råå IF1  -  2  
08
11:00
lör
11:00    
P13, Hedens IP
P13 » 
Ramlösa Södra IF - Råå IF P13
  -      
06
17:30
tor
17:30    
F11-12-13, Västergård IP plan 9
Eskilsminne F11 - Råå IF F11  -      
 
02
15:00
sön
15:00    
Juniorer, Smörlyckans IP konstgräs
Lunds FF junior - Råå IF1  -  3  
02
12:15
sön
12:15    
P10, Bortamatch
P10 » 
Fortuna FF - Råå Idrottsförening
  -      
01
13:00
lör
13:00    
Juniorer, Hedens IP plan 1
Råå IF - Fortuna FF junior1  -  3  
01
12:00
lör
12:00    
F11-12-13, Kristianstad Arena
Kristianstad Arena Cup F11 - Råå F11  -      
JANUARI 2020
 
26
12:15
sön
12:15    
P15, Bortamatch
P15 » 
Vellinge A nivå - Råå Idrottsförening
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P15, Bortamatch
P15 » 
Vellinge B/C nivå - Råå Idrottsförening
  -      
25
16:00
lör
16:00    
Dam, Höganäs Sportcenter
Dam » 
KDFF Euro City Cup - Råå Idrottsförening
  -      
25
13:00
lör
13:00    
Juniorer, Hedens IP konstgräsplan 1
Råå IF - Torekovs IK/Hovs GIF senior6  -  1  
 
12
10:30
sön
10:30    
Juniorer, Kristianstad Arena Cup p-03
 
- Råå IF  -      
06
12:50
mån
12:50    
F11-12-13, Hbg Arena
Nyårssaluten - Råå Idrottsförening  -      
 
05
10:30
sön
10:30    
F11-12-13, Helsingborg arena
Nyårssaluten - Råå Idrottsförening  -      
05
09:30
sön
09:30    
Herr, Helsingborgs Arena
Herr » 
Helsingborgs IF - Råå Idrottsförening
  -      
02
09:00
tor
09:00    
P13, Arenan Helsingborg och Åstorp
 
P13 » 
Inne-HM och KVB-Cupen i Åstorp - Råå Idrottsförening
  -      
DECEMBER 2019
 
27
09:15
fre
09:15    
P11, Bortamatch
P11 » 
Åstorp - Råå Idrottsförening
  -      
 
14
14:00
lör
14:00    
P9, Klippans Badhus
P9 » 
Treklöverns Luciacup - Råå Idrottsförening lag ljusblå
  -      
14
14:00
lör
14:00    
P9, Klippans Badhus
P9 » 
Treklöverns Luciacup - Råå Idrottsförening lag Vit
  -      
14
13:00
lör
13:00    
P13, Hedens IP Plan 1
P13 » 
Råå IF P12 - Hittarps IK
  -      
14
09:00
lör
09:00    
Juniorer, LB-Hus indoor cup 2019
 
- Råå Idrottsförening  -      
 
08
08:00
sön
08:00    
P9, Höganäs Sportcenter
P9 » 
Per i Viken CUP lag ljusblå - Råå Idrottsförening Lag ljusblå
  -      
08
07:30
sön
07:30    
P9, Höganäs sportcenter
P9 » 
Per i viken cup lag vit - Råå Idrottsförening lag vit
  -      
07
14:30
lör
14:30    
Herr, Hedens IP
Herr » 
Råå Idrottsförening - FBK Balkan
  -      
07
13:00
lör
13:00    
Juniorer, Svalebokonstgräs
Veberöds AIF junior - Råå IF  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer