SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
RÅÅ IDROTTSFÖRENING
LITTA BÄTTRE - MYCKE RÅÅARE
P8

Matcher
FEBRUARI 2022
 
06
15:00
sön
15:00    
Hedens IP, Plan 1
Råå Idrottsförening - Helsingborgs IF  -      
MARS 2022
 
06
16:00
sön
16:00    
Hedens IP (Plan 7)
Råå Idrottsförening - Borstahusens BK  -      
APRIL 2022
 
17
10:00
sön
10:00    
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF ljusblå - Kävlinge Harrie FF blå  -      
17
11:00
sön
11:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vitsvart - Fortuna FF röd  -      
17
11:00
sön
11:00    
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF blåvit - Borstahusens BK röd  -      
17
12:00
sön
12:00    
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF vit - Eskilsminne IF vit  -      
 
30
12:00
lör
12:00    
Bållevi A-plan 5-manna
Helsingborg Östra IF - Råå IF vitsvart  -      
MAJ 2022
 
01
09:00
sön
09:00    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK vit - Råå IF vit  -      
01
09:30
sön
09:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF svart - Råå IF blåvit  -      
01
17:30
sön
17:30    
Örevångs IP B-plan 5-manna 1
Glumslövs FF grön - Råå IF ljusblå  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Vikvalla D-plan
Vikens IK vit - Råå IF vit  -      
07
10:00
lör
10:00    
Stendösvallen A-plan 5-manna
Gantofta IF - Råå IF vitsvart  -      
08
10:00
sön
10:00    
Råå IP D-plan 5-manna
Råå IF ljusblå - Borstahusens BK vit  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Råå IP C-Plan
Råå IF blåvit - Glumslövs FF vit  -      
22
09:30
sön
09:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF vit - Råå IF ljusblå  -      
22
10:00
sön
10:00    
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF vitsvart - Helsingborgs IF vit  -      
22
10:00
sön
10:00    
Råå IP D-plan 5-manna 2
Råå IF vit - Högaborgs BK  -      
 
28
08:00
lör
08:00    
Borgeby IP (Bjärred)
 
BIF cupen Bjärred - Råå IF Blå (Grupp 2)  -      
28
09:20
lör
09:20    
Borgeby IP (Bjärred)
 
BIF cupen Bjärred - Råå IF Ljusblå (Grupp 3)  -      
28
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP (Bjärred)
 
BIF cupen (Bjärred) - Råå IF Svart (Grupp 4)  -      
28
11:30
lör
11:30    
Borgeby IP
 
BIF cupen (Bjärred) - Råå IF Vit (Grupp 5)  -      
JUNI 2022
 
04
09:30
lör
09:30    
Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
Helsingborgs IF röd - Råå IF vit  -      
05
10:00
sön
10:00    
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF ljusblå - IK Wormo blå  -      
05
11:00
sön
11:00    
Exercisfältet A-plan 5-manna 1
BK Fram vinröd - Råå IF blåvit  -      
05
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs AIS - Råå IF vitsvart  -      
AUGUSTI 2022
 
04
17:15
tor
17:15    
Rydebäcks Idrottsplats Plan A
Fortuna FF (Träningsmatch) - Råå Idrottsförening  -      
06
07:45
lör
07:45    
Olympia
 
ESKILSCUPEN - Råå IF SVART (Grupp 4)  -      
06
08:15
lör
08:15    
Olympia
 
ESKILSCUPEN - Råå IF LJUSBLÅ (Grupp 7)  -      
06
11:45
lör
11:45    
Olympia
 
ESKILSCUPEN - Råå IF BLÅVIT (Grupp 8)  -      
06
11:45
lör
11:45    
Olympia
 
ESKILSCUPEN - Råå IF VITBLÅ (Grupp 9)  -      
06
13:15
lör
13:15    
Olympia
 
ESKILSCUPEN - Råå IF VIT (Grupp 10)  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vitsvart - Helsingborgs AIS   -      
20
11:15
lör
11:15    
Råå IP C-Plan
Råå IF ljusblå - IK Wormo blå  -      
21
09:30
sön
09:30    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF röd - Råå IF vit  -      
21
12:00
sön
12:00    
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF röd - Råå IF blåvit  -      
 
28
14:30
sön
14:30    
Råå IP B-plan + C-plan
Råå Idrottsförening - Viken IK  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
11:00
lör
11:00    
Laröds IP E-plan, 5-manna
Hittarps IK blå - Råå IF vitsvart  -      
03
11:30
lör
11:30    
Råå IP C-Plan
Råå IF blåvit - Borstahusens BK röd  -      
04
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
Fortuna FF vit - Råå IF ljusblå  -      
04
11:30
sön
11:30    
Råå IP C-Plan
Råå IF vit - Vikens IK vit  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF ljusblå - BK Fram svart  -      
10
11:15
lör
11:15    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vitsvart - Fortuna FF röd  -      
10
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF - Råå IF vit  -      
11
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
Fortuna FF svart - Råå IF blåvit  -      
 
18
08:30
sön
08:30    
Råå IP D-Plan
Råå Idrottsförening - Asmundtorp IF  -      
 
24
09:15
lör
09:15    
Råå IP C-Plan
Råå IF vitsvart - Eskilsminne IF (ändrad från HBG Östra)  -      
24
09:15
lör
09:15    
Högalids IP C-plan 5-manna 2
Kävlinge Harrie FF blå - Råå IF blåvit  -      
24
10:45
lör
10:45    
Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
Landskrona BoIS - Råå IF ljusblå  -      
25
09:15
sön
09:15    
Råå IP C-Plan
Råå IF vit - Hittarps IK vit  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:30
lör
10:30    
Hyllinge IP B-plan 5-manna
Hyllinge GIF - Råå IF vitsvart  -      
02
10:00
sön
10:00    
Råå IP C-Plan
Råå IF ljusblå - Borstahusens BK vit  -      
02
10:30
sön
10:30    
Västergårds IP 12, 5-manna
Högaborgs BK - Råå IF vit  -      
02
11:30
sön
11:30    
Råå IP C-Plan
Råå IF blåvit - BK Fram vinröd  -      
 
15
09:15
lör
09:15    
Laröds IP
Hittarps IK - Råå Idrottsförening  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer