SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
RÅÅ IDROTTSFÖRENING
LITTA BÄTTRE - MYCKE RÅÅARE
F2012

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
12:00
sön
12:00    
Toftavallen
Ödåkra - Råå Idrottsförening  -      
FEBRUARI 2024
 
17
13:00
lör
13:00    
Ättekulla
Råå IF - Råå IF  -      
 
24
14:00
lör
14:00    
Hedvalla IP Bjuv, Idrottsvägen 8
Billesholms IK - Råå Idrottsförening  -      
MARS 2024
 
02
11:00
lör
11:00    
Kristianstad Ringvägen 14
 
Kristanstad DFF - Råå Idrottsförening F2012  -      
02
11:00
lör
11:00    
Kristianstad, Ringvägen 14
Kristianstad DFF - Råå Idrottsförening  -      
03
10:45
sön
10:45    
Ättekulla
Råå Idrottsförening - Vejby IF  -      
 
08
17:30
fre
17:30    
Bortamatch
Borstahusen BK - Råå Idrottsförening F2012  -      
10
10:30
sön
10:30    
Hedens IP Plan 7
Råå Idrottsförening - Linero  -      
10
10:30
sön
10:30    
Hedens IP plan 7
Råå Idrottsförening - Linero  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Ängelholm
Ängelholms FF - Råå Idrottsförening  -      
16
10:00
lör
10:00    
Ängelholm
Ängelholms FF - Råå Idrottsförening  -      
17
10:30
sön
10:30    
Hedens IP plan 7
Råå Idrottsförening - Dösjöbro IF  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Örevångs IP
Glumslövs FF - Råå Idrottsförening  -      
24
10:30
sön
10:30    
Hedens IP plan 7
Råå Idrottsförening - Landskrona BOIS  -      
 
31
11:00
sön
11:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Råå Idrottsförening  -      
APRIL 2024
 
01
16:30
mån
16:30    
Hedens IP, Plan 7 (Vid Coop)
 
Råå Idrottsförening F2011/F2012 - Råå IF F2011/F2012  -      
 
13
13:30
lör
13:30    
Vidablick IP konstgräs 7-manna 2
Råå IF ljusblå - Landskrona BoIS vit  -      
13
15:30
lör
15:30    
Ättekulla IP konstgräs 7-manna
Råå IF orange - Hittarps IK svart  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF randig - Råå IF ljusblå  -      
21
10:00
sön
10:00    
Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Borstahusens BK - Råå IF svart  -      
21
11:00
sön
11:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Råå IF orange  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF svart - Eskilsminne IF gul  -      
28
11:00
sön
11:00    
Laröds IP F-plan, 7-manna
Hittarps IK vit - Råå IF ljusblå  -      
28
12:00
sön
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF orange - Fortuna FF röd  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF ljusblå - Billesholms IK   -      
05
10:00
sön
10:00    
Ljungavallen B-plan 7-manna 1
Ljungbyheds IF - Råå IF svart  -      
05
12:00
sön
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF orange - Landskrona BoIS svart  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF svart - Hittarps IK svart  -      
18
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF - Råå IF ljusblå  -      
18
13:00
lör
13:00    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF - Råå IF orange  -      
19
12:00
sön
12:00    
Hedens IP plan 2A
Råå Idrottsförening - Brunnby IF  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
Båstads GIF - Råå IF svart  -      
25
12:00
lör
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF orange - Borstahusens BK  -      
26
12:00
sön
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF ljusblå - Fortuna FF svart  -      
 
30
18:00
tor
18:00    
Råå IP B-Plan
Råå Idrottsförening - Billesholm   -      
JUNI 2024
 
02
10:00
sön
10:00    
Ljungavallen B-plan 7-manna 1
Ljungbyheds IF - Råå IF orange  -      
02
10:00
sön
10:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF svart - Ängelholms FF gul  -      
 
09
10:00
sön
10:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF orange - Båstads GIF  -      
09
12:00
sön
12:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Råå IF svart  -      
09
13:00
sön
13:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS vit - Råå IF ljusblå  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Brunnbyvallen
Brunnby FF - Råå Idrottsförening F2012  -      
15
12:00
lör
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF randig  -      
16
10:00
sön
10:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF svart - Fortuna FF röd  -      
16
11:30
sön
11:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Råå IF orange  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer