SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
RÅÅ IDROTTSFÖRENING
LITTA BÄTTRE - MYCKE RÅÅARE
P2015

Matcher
MARS 2024
 
02
11:45
lör
11:45    
Gantofta IP
Gantofta IF - Råå IF   -      
 
09
08:30
lör
08:30    
Ulkavallens IP
Borstahusens BK - Råå Idrottsförening  -      
 
17
15:40
sön
15:40    
Västergård konstgräs
Högaborg - Råå Idrottsförening  -      
17
16:40
sön
16:40    
Västergård konstgräs
Högaborg - Råå Idrottsförening  -      
APRIL 2024
 
13
08:45
lör
08:45    
Hedens IP Plan 7 (vid Coop)
Råå IF blå - Fortuna FF vit  -      
13
11:30
lör
11:30    
Alströmervallen A-plan 5-manna 1
Väsby FK - Råå IF vit  -      
14
11:30
sön
11:30    
Rydebäcks IP, konstgräs
Fortuna FF svart - Råå IF ljusblå  -      
 
20
09:30
lör
09:30    
Ättekulla IP konstgräs
Råå IF vit - Västra Karups IF   -      
20
11:00
lör
11:00    
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF 2 - Råå IF blå  -      
20
11:00
lör
11:00    
Ättekulla IP konstgräs
Råå IF ljusblå - Helsingborgs IF blå  -      
 
27
09:20
lör
09:20    
Råå IP D-plan
Råå IF blå - Hittarps IK vit  -      
27
09:25
lör
09:25    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs
Stattena IF - Råå IF vit  -      
MAJ 2024
 
01
10:15
ons
10:15    
Västergårds IP 12, 5-manna
Högaborgs BK - Råå IF ljusblå  -      
04
10:20
lör
10:20    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF blå  -      
05
10:20
sön
10:20    
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF vit - Åstorps FF röd  -      
 
12
09:15
sön
09:15    
KBK Cupen (Norrvalla IP)
KBK - Råå Idrottsförening  -      
 
18
09:30
lör
09:30    
Råå IP B-Plan
Råå IF blå - BK Fram vinröd  -      
18
11:00
lör
11:00    
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF 4 - Råå IF vit  -      
19
10:20
sön
10:20    
Råå IP B-plan + C-plan
Råå IF ljusblå - Landskrona BoIS vit  -      
 
25
09:20
lör
09:20    
Norrvalla IP, Helsingborg Plan 10, 5-manna
Helsingborg City FC - Råå IF blå  -      
25
09:30
lör
09:30    
Toftavallen B-plan 5-manna
Ödåkra IF vit - Råå IF ljusblå  -      
25
11:30
lör
11:30    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vit - FC Kopparmöllan  -      
26
11:50
sön
11:50    
Åstorps ishall
Åstorp FF - Råå Idrottsförening  -      
JUNI 2024
 
01
09:15
lör
09:15    
Ryvallen A-plan 5-manna 1
Allerums GIF vit - Råå IF vit  -      
01
11:45
lör
11:45    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF blå - Ödåkra IF grön  -      
02
10:30
sön
10:30    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF ljusblå - Hittarps IK blå  -      
 
08
09:30
lör
09:30    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF blå - Gantofta IF   -      
09
10:20
sön
10:20    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå  -      
09
10:30
sön
10:30    
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF vit - Eskilsminne IF blå  -      
 
15
10:30
lör
10:30    
Råå IP C-Plan
Råå IF vit - Eskilsminne IF blå  -      
15
12:20
lör
12:20    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK blå - Råå IF blå  -      
16
09:30
sön
09:30    
Råå IP D-Plan
Råå IF ljusblå - Kullavägens BK vit  -      
JULI 2024
 
27
10:30
lör
10:30    
Stendösvallen
Gantofta - Råå Idrottsförening  -      
AUGUSTI 2024
 
03
07:45
lör
07:45    
Olympiafältet
Eskilscupen - Råå Idrottsförening  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer