SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
RÅÅ IDROTTSFÖRENING
LITTA BÄTTRE - MYCKE RÅÅARE
P12

Matcher
DECEMBER 2021
 
05
14:00
sön
14:00    
Laröds IP
Hittarp IK - Råå Idrottsförening  -      
05
14:00
sön
14:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Råå Idrottsförening  -      
05
14:30
sön
14:30    
Laröds IP
Hittarps IK - Råå Idrottsförening  -      
JANUARI 2022
 
22
13:00
lör
13:00    
Brovallen Bunkeflostrands IP
LB07 - Råå Idrottsförening  -      
 
29
12:00
lör
12:00    
Ättekulla Konstgräs
Ramlösa Södra - Råå IF  -      
29
13:30
lör
13:30    
Ättekulla Konstgräs
Ramlösa Södra - Råå IF  -      
FEBRUARI 2022
 
06
10:30
sön
10:30    
Västergård
Eskilsminne IF - Råå Idrottsförening  -      
06
12:00
sön
12:00    
Ättekulla IP
Internmatch mot P13 - Råå Idrottsförening  -      
06
16:30
sön
16:30    
Rydebäck konstgräsplan
Fortuna - Råå Idrottsförening  -      
 
13
12:00
sön
12:00    
Höganäs Bollklubb
Höganäs BK - P12  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Västergård Plan 7
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
19
12:00
lör
12:00    
Västergård Plan 7
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
19
13:30
lör
13:30    
Västergård Plan 7
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Heden Pman 1
Råå Idrottsförening - Råå Idrottsförening  -      
MARS 2022
 
06
12:30
sön
12:30    
Ättekulla konstgräsplan
Råå Idrottsförening - Fortuna  -      
06
14:00
sön
14:00    
Ättekulla konstgräsplan
Råå Idrottsförening - Fortuna  -      
 
13
10:00
sön
10:00    
Hedens IP Plan 7
Råå Idrottsförening - Gantofta IF  -      
13
12:00
sön
12:00    
Brovallen Bunkeflostrands IP
LB07 - Råå Idrottsförening  -      
 
27
10:00
sön
10:00    
Svalöv
Svalövs BK - Råå Idrottsförening  -      
27
12:00
sön
12:00    
Västergård
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
APRIL 2022
 
02
13:00
lör
13:00    
Häljarp
Häljarp - Råå Idrottsförening  -      
03
12:30
sön
12:30    
Ättekulla IP
Ramlösa Södra IF - Råå Idrottsförening  -      
03
15:00
sön
15:00    
Tolvans IP
IF Lödde - Råå Idrottsförening  -      
 
08
18:45
fre
18:45    
Ättekulla IP konstgräs 7-manna
Råå IF blåvit - Eskilsminne IF blå  -      
09
09:30
lör
09:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Råå IF ljusblå  -      
10
14:00
sön
14:00    
Ättekulla IP konstgräs 7-manna
Råå IF vit - Borstahusens BK  -      
10
14:00
sön
14:00    
Västergårds IP 2
Eskilsminne IF vit - Råå IF svart  -      
 
15
13:00
fre
13:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF gul  -      
17
15:00
sön
15:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK blå - Råå IF blåvit  -      
 
18
13:30
mån
13:30    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF svart - Helsingborg Östra IF  -      
19
18:15
tis
18:15    
Norrvidingevallen A-plan 7-manna 2
Billeberga GIF - Råå IF vit  -      
23
11:00
lör
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF blåvit - Allerums GIF 1  -      
23
11:00
lör
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF ljusblå  -      
23
11:30
lör
11:30    
Ljungavallen A-plan 7-manna 1
Ljungbyheds IF - Råå IF svart  -      
24
11:00
sön
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF vit - Hittarps IK svart  -      
 
26
19:20
tis
19:20    
Ättekulla IP konstgräs
Ramlösa Södra - Råå Idrottsförening  -      
30
11:00
lör
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF vit - Svalövs BK gul  -      
30
11:00
lör
11:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 1
Vikens IK vit - Råå IF blåvit  -      
30
11:45
lör
11:45    
Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
Bjuvstorps FF svart - Råå IF svart  -      
MAJ 2022
 
07
11:45
lör
11:45    
Hedens IP Plan 2
Råå IF svart - Mörarps IF  -      
07
13:00
lör
13:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - Råå IF vit  -      
08
10:00
sön
10:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF vit  -      
08
11:45
sön
11:45    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF blåvit - Ramlösa Södra IF svart  -      
 
12
18:00
tor
18:00    
Råå IP
Råå IF vit - IF Lödde svart  -      
14
11:00
lör
11:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Råå IF ljusblå  -      
15
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 9
Croatia Helsingborg KIF - Råå IF svart  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF svart - Högaborgs BK  -      
21
11:00
lör
11:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF blå - Råå IF blåvit  -      
21
14:00
lör
14:00    
Exercisfältet D-plan
IK Wormo - Råå IF vit  -      
22
11:00
sön
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF ljusblå - Hittarps IK röd  -      
JUNI 2022
 
04
11:45
lör
11:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Dösjöbro IF röd  -      
04
12:30
lör
12:30    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Fortuna FF svart - Råå IF svart  -      
05
10:00
sön
10:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF blåvit - Ängelholms FF gul  -      
 
06
11:00
mån
11:00    
Filborna IP 3, 7-manna
Spanska Akademin FF - Råå IF ljusblå  -      
07
17:30
tis
17:30    
Råå IP A-plan
Råå Idrottsförening - Ramlösa Södra  -      
11
10:00
lör
10:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF svart - Kullavägens BK  -      
11
10:00
lör
10:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Råå IF vit  -      
12
09:30
sön
09:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Råå IF blåvit  -      
12
10:00
sön
10:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF ljusblå - Stattena IF  -      
 
14
18:30
tis
18:30    
Ättekulla IP konstgräs 7-manna
Råå IF blåvit - Helsingborg City FC  -      
18
11:00
lör
11:00    
Örbyvallen
Fortuna - Råå Idrottsförening  -      
AUGUSTI 2022
 
05
10:00
fre
10:00    
Västergård
Eskilscupen Råå IF Ljusblå - Råå IF Ljusblå  -      
05
10:40
fre
10:40    
Harlyckans Idrottsplats
Eskilscupen Råå IF Blå - Råå IF Blå  -      
05
10:40
fre
10:40    
Norrvalla IP
Eskilscupen Råå IF Vit - Råå IF Vit  -      
06
08:00
lör
08:00    
Harlyckans Idrottsplats
Eskilscupen - Råå Idrottsförening VIt  -      
06
08:45
lör
08:45    
Råå IP B-Plan
Eskilscupen - Råå Idrottsförening  -      
07
07:30
sön
07:30    
Harlyckans Idrottsplats
Eskilscupen - Råå  -      
07
09:00
sön
09:00    
Harlyckans Idrottsplats
Eskilscupen - Råå Idrottsförening Vit  -      
 
20
11:00
lör
11:00    
Hedens IP
Råå IF blåvit - Hittarps IK vit  -      
21
10:00
sön
10:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - Råå IF vit  -      
21
11:00
sön
11:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF vit - Råå IF ljusblå  -      
21
13:00
sön
13:00    
Bortamatch
BK Landora - Råå IF svart  -      
 
25
19:15
tor
19:15    
Heden IP
Råå IF vit - Eskilsminne IF blå  -      
27
11:00
lör
11:00    
Hedens IP
Råå IF ljusblå - Hittarps IK röd  -      
28
10:00
sön
10:00    
Råå IP B-Plan
Råå IF svart - Röstånga IS  -      
28
11:30
sön
11:30    
Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Jonstorps IF FK blå - Råå IF blåvit  -      
SEPTEMBER 2022
 
04
10:00
sön
10:00    
Råå IP B-Plan
Råå IF blåvit - Munka Ljungby IF blå  -      
04
10:00
sön
10:00    
Svalövs IP 7-manna
Svalövs BK svart - Råå IF svart  -      
04
15:00
sön
15:00    
Laröds IP F-plan, 7-manna
Hittarps IK svart - Råå IF vit  -      
 
08
18:00
tor
18:00    
Norrvidingevallen
Billeberga GIF - Råå Idrottsförening  -      
10
13:00
lör
13:00    
Laröds IP F-plan, 7-manna
Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå  -      
10
13:30
lör
13:30    
Råå IP B-Plan
Råå IF svart - Teckomatorps SK   -      
11
12:30
sön
12:30    
Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF vit - Råå IF blåvit  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Hedens IP plan 2
Råå IF ljusblå - Helsingborgs IF röd  -      
17
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
Helsingborg City FC - Råå IF vit  -      
18
10:00
sön
10:00    
Råå IP B-Plan
Råå IF blåvit - Höganäs BK  -      
18
11:30
sön
11:30    
Ljungavallen A-plan 7-manna 1
Ljungbyheds IF - Råå IF svart  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF vit - Spanska Akademin FF   -      
24
11:45
lör
11:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF svart - Fortuna FF röd  -      
25
11:00
sön
11:00    
Ryavallen C-plan
Ekets GoIF - Råå IF blåvit  -      
 
27
17:45
tis
17:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Glumslövs FF - Råå IF ljusblå  -      
OKTOBER 2022
 
01
11:45
lör
11:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Dösjöbro IF röd  -      
02
10:00
sön
10:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF blåvit - Allerums GIF 1  -      
02
10:30
sön
10:30    
Stendösvallen A-plan 7-manna 1
Gantofta IF - Råå IF svart  -      
 
08
lör
00:00    
Hedens IP plan 2 Helsingborg
Råå IF vit - Hittarps IK svart  -      
08
10:00
lör
10:00    
Hedens IP Plan 5
Råå Idrottsförening - Råå Idrottsförening  -      
09
sön
00:00    
Laröds IP E-plan, 7-manna
Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå  -      
09
11:00
sön
11:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF blå - Råå IF blåvit  -      
09
11:45
sön
11:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF svart - Glumslövs FF grön  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF gul - Råå IF vit  -      
15
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Råå IF svart  -      
15
13:00
lör
13:00    
Maria Park A-plan, halva 1
Råå IF blåvit - Hittarps IK lila  -      
16
15:30
sön
15:30    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Råå IF ljusblå - IF Lödde svart  -      
 
17
18:45
mån
18:45    
Ättekulla Konstgräs
Ramlösa Södra - Råå Idrottsförening  -      
NOVEMBER 2022
 
12
10:00
lör
10:00    
Harlyckans Idrottsplats
Eskilsminne IF - Råå Idrottsförening  -      
 
20
13:00
sön
13:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Råå Idrottsförening  -      
 
26
13:00
lör
13:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Råå Idrottsförening  -      
DECEMBER 2022
 
03
10:30
lör
10:30    
Heden IP Plan 7
Råå Idrottsförening - Eskilsminne IF  -      
 
30
17:00
fre
17:00    
Åstorps Sporthall
KVB-cupen - Råå Idrottsförening  -      
 
Huvudpartners
Sponsorer