SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
RÅÅ IDROTTSFÖRENING
LITTA BÄTTRE - MYCKE RÅÅARE
P2010

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
13:00
lör
13:00    
Hedens IP
Råå IF Ljusblå - Nosaby If  -      
03
13:00
sön
13:00    
Hedens IP plan 1
Råå IF Vit - Helsingborg Östra  -      
 
10
11:00
sön
11:00    
Laröds IP
Hittarp - Råå IF Ljusblå  -      
JANUARI 2024
 
14
13:30
sön
13:30    
Hedens IP Plan 7
Råå Idrottsförening Vit - Uppåkra IF  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Västergård
Eskilsminne IF - Råå Idrottsförening Vit  -      
21
12:00
sön
12:00    
Tolvans IP
Lödde IF - Råå Idrottsförening Ljusblå  -      
 
28
11:00
sön
11:00    
Hedens IP Plan 7
Råå Idrottsförening Ljusblå - LB07  -      
28
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 7
Stattena IF - Råå Idrottsförening Vit  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:00
lör
10:00    
Husarängen konstgräsplan
Eslövs BK - Råå Idrottsförening  -      
04
13:00
sön
13:00    
Rydebäcks Idrottsplats
Fortuna FF - Råå Idrottsförening P2010  -      
04
15:00
sön
15:00    
Rydebäcks Idrottsplats
Fortuna FF - Råå Idrottsförening P2010  -      
 
10
13:00
lör
13:00    
Västergård Plan 9
Eskilsminne - Råå Idrottsförening  -      
 
14
18:30
ons
18:30    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - Råå Idrottsförening  -      
MARS 2024
 
03
11:00
sön
11:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Råå IF 1  -  4  
03
15:15
sön
15:15    
Åstorp Konstgräs
Åstorps FF - Råå Idrottsförening  -      
 
10
10:30
sön
10:30    
Ulkavallen
Borstahusen - Råå Idrottsförening  -      
10
15:00
sön
15:00    
Vinslövs Idrottsplats
Vinslövs IF - Råå IF 1  -  6  
 
16
11:15
lör
11:15    
Hedens IP plan 7
Råå Idrottsförening - IF Centern  -      
17
16:00
sön
16:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Råå IF - Hässleholms IF 2  -  2  
17
16:30
sön
16:30    
Filborna IP
Stattena IF - Råå Idrottsförening  -      
 
24
11:30
sön
11:30    
Dösjöbro IP
 
Dösjöbro IF - Råå Idrottsförening P2010  -      
 
30
11:00
lör
11:00    
Högalids ip
Kävlinge Harrie FF - Råå Idrottsförening  -      
APRIL 2024
 
06
15:30
lör
15:30    
Filborna IP 5, konstgräs
Råå IF röd - Hittarps IK svart5  -  3  
07
13:00
sön
13:00    
Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 9-manna
Ifö Bromölla IF - Råå IF 5  -  2  
 
13
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 9, konstgräs
Högaborgs BK - Råå IF ljusblå4  -  3  
13
13:00
lör
13:00    
Örkelljunga IP konstgräs
Ekets GoIF - Råå IF svart3  -  1  
14
14:30
sön
14:30    
Halmstad Arena P6
Halmstads BK blå - Råå IF röd0  -  4  
 
18
18:30
tor
18:30    
Hedens IP, Helsingborg plan 6, 9-manna
Råå IF röd - Eslövs BK röd2  -  3  
20
11:00
lör
11:00    
Hedens IP
Råå IF svart - Billeberga GIF1  -  4  
21
10:00
sön
10:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF gul4  -  6  
 
27
11:00
lör
11:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF vit - Råå IF svart4  -  0  
27
13:00
lör
13:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK vit - Råå IF ljusblå2  -  6  
MAJ 2024
 
01
12:00
ons
12:00    
Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
Höganäs BK - Råå IF röd2  -  1  
02
18:30
tor
18:30    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7, 9-manna
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF randigt4  -  2  
03
18:00
fre
18:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF röd - Ramlösa Södra IF vit2  -  5  
04
13:30
lör
13:30    
Hedens IP, Helsingborg plan 5, 9-manna
Råå IF svart - Halmstads BK svart5  -  2  
 
18
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
Åstorps FF blå - Råå IF svart7  -  2  
18
12:45
lör
12:45    
Västergårds IP 9, konstgräs
Eskilsminne IF gul - Råå IF röd3  -  5  
19
12:00
sön
12:00    
Bållevi A-plan 9-manna
Helsingborg Östra IF - Råå IF ljusblå8  -  2  
 
24
18:30
fre
18:30    
Svalövs IP A-plan
Svalövs BK gul - Råå IF svart  -      
25
12:00
lör
12:00    
Stendösvallen A-plan 9-manna
Gantofta IF - Råå IF ljusblå  -      
 
28
19:00
tis
19:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7, 9-manna
Råå IF röd - BK Astrio 1  -      
JUNI 2024
 
01
13:30
lör
13:30    
Hedens IP, Helsingborg plan 6, 9-manna
Råå IF ljusblå - Bjuvstorps FF   -      
02
11:00
sön
11:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 5, 9-manna
Råå IF svart - Hittarps IK röd  -      
02
11:00
sön
11:00    
Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
Åstorps FF vit - Råå IF röd  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Ryvallen B-plan 9-manna
Allerums GIF - Råå IF svart  -      
08
13:00
lör
13:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF röd - Fortuna FF röd  -      
09
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 8 9-manna
Croatia Helsingborg KIF - Råå IF ljusblå  -      
 
13
18:00
tor
18:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Råå IF ljusblå - Stattena IF   -      
14
18:30
fre
18:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF blå - Råå IF röd  -      
 
17
18:00
mån
18:00    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Råå IF svart - Fortuna FF svart  -      
23
12:00
sön
12:00    
Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF röd - IS Halmia   -      
 
Huvudpartners
Sponsorer